METROSTAV HANDY CYKLO MARATON 2020

Časovka

Časovky

Start Metrostav 28.7.2020

Číslo Čtyřčlenné týmy dosažené m pořadí bonus
401 TRISTEP 474 1 1:00:00
402 ADAM 2020 432 4 0:35:00
403 ACTIVE HANDY nová naděje 409 5 0:30:00
404 Because we care 461 3 0:40:00
405 EPP – Pomáhej pohybem 463 2 0:50:00
         
Číslo Osmičlenné týmy dosažené m pořadí bonus
801 NADAČNÍ TÝM PRO TEREZKU  475 6 0:25:00
802 BUMITECH 453 9 0:10:00
803 Ríša tým 402 19  
804 Spinálníček Cyklo Team 491 2 0:50:00
805 SANANIM & MÁCA 436 12 0:01:00
806 PROSTĚ DÝCHEJ 391 21  
807 8C 398 20  
808 CZS HeřManTeam 522 1 1:00:00
809 ABC - Autismus Bez Cenzury 403 17  
810 FLOWER POWER MIX 447 11 0:03:00
811 MY -  JSME OSTRAVA 449 10 0:05:00
812 MONETA Money Bank, a.s. 433 13  
813 OTTOBOCK TÝM 430 14  
814 PEŠEK Machinery 411 16  
815 SUBTERRA 465 8 0:15:00
816 KL Sport Most 417 15  
817 Praha Na kole dětem 489 3 0:40:00
818 Skupina Metrostav 4 x 4 466 7 0:20:00
819 Skupina Metrostav 476 5 0:30:00
820 Moravskoslezský kraj 389 22  
821 Plzeň v žíle 378 23  
822 ŠKODA We Love Cycling 480 4 0:35:00
823 Preciosa 403 17  

Autokemp Karvánky 29.7.2020

Číslo Název 1. člen 2. člen 3. člen 4. člen součet časů pořadí bonus
401 TRISTEP 02:36,00 02:57,00 02:41,00 03:48,00 12:02,00 5 0:30:00
402 ADAM 2020 02:35,00 02:41,00 02:29,00 02:21,00 10:06,00 3 0:40:00
403 ACTIVE HANDY nová naděje 03:04,00 02:28,00 02:05,00 02:15,00 09:52,00 2 0:50:00
404 Because we care 02:18,00 02:55,00 02:21,00 02:05,00 09:39,00 1 1:00:00
405 EPP – Pomáhej pohybem 02:55,00 02:31,00 02:00,00 02:42,00 10:08,00 4 0:35:00
                 
Číslo Název 1. člen 2. člen 3. člen 4. člen součet časů pořadí bonus
801 NADAČNÍ TÝM PRO TEREZKU  02:27,00 02:32,00 02:24,00 02:15,00 09:38,00 11 0:03:00
802 BUMITECH 02:52,00 02:19,00 02:13,00 02:21,00 09:45,00 12 0:01:00
803 Ríša tým 03:06,00 03:13,00 02:43,00 02:19,00 11:21,00 22  
804 Spinálníček Cyklo Team 02:32,00 02:15,00 02:14,00 02:06,00 09:07,00 5 0:30:00
805 SANANIM & MÁCA 02:18,00 02:22,00 02:45,00 02:23,00 09:48,00 13  
806 PROSTĚ DÝCHEJ 02:37,00 02:08,00 02:33,00 02:20,00 09:38,00 10 0:05:00
807 8C 03:05,00 02:46,00 02:42,00 02:01,00 10:34,00 17  
808 CZS HeřManTeam 02:28,00 02:16,00 02:44,00 02:00,00 09:28,00 8 0:15:00
809 ABC - Autismus Bez Cenzury 02:57,00 02:15,00 03:01,00 02:03,00 10:16,00 16  
810 FLOWER POWER MIX 02:34,00 02:56,00 03:10,00 01:54,00 10:34,00 17  
811 MY -  JSME OSTRAVA 30:00,00       30:00,00 23  
812 MONETA Money Bank, a.s. 02:27,00 02:53,00 02:14,00 02:15,00 09:49,00 14  
813 OTTOBOCK TÝM 02:31,00 02:17,00 03:07,00 02:15,00 10:10,00 15  
814 PEŠEK Machinery 02:43,00 02:39,00 02:50,00 02:23,00 10:35,00 19  
815 SUBTERRA 02:21,00 02:15,00 02:32,00 01:58,00 09:06,00 4 0:35:00
816 KL Sport Most 02:33,00 02:31,00 02:23,00 01:54,00 09:21,00 7 0:20:00
817 Praha Na kole dětem 02:09,00 02:33,00 01:58,00 01:55,00 08:35,00 1 1:00:00
818 Skupina Metrostav 4 x 4 02:32,00 02:08,00 02:10,00 02:00,00 08:50,00 3 0:40:00
819 Skupina Metrostav 02:12,00 02:45,00 03:33,00 02:43,00 11:13,00 21  
820 Moravskoslezský kraj 02:34,00 02:28,00 02:55,00 03:14,00 11:11,00 20  
821 Plzeň v žíle 02:30,00 02:09,00 02:02,00 02:04,00 08:45,00 2 0:50:00
822 ŠKODA We Love Cycling 02:39,00 02:26,00 02:01,00 02:26,00 09:32,00 9 0:10:00
823 Preciosa 02:11,00 02:55,00 02:15,00 01:52,00 09:13,00 6 0:25:00


Časovka mechaniků kemp Slovácký dvůr 30.7.2020

Číslo Název výsledný čas pořadí bonus
401 TRISTEP 08:03,87 5 0:30:00
402 ADAM 2020 05:24,89 2 0:50:00
403 ACTIVE HANDY nová naděje 04:42,48 1 1:00:00
404 Because we care 06:34,15 4 0:35:00
405 EPP – Pomáhej pohybem 05:37,54 3 0:40:00
         
Číslo Název výsledný čas pořadí bonus
801 NADAČNÍ TÝM PRO TEREZKU  05:26,11 10 0:05:00
802 BUMITECH 05:26,81 11 0:03:00
803 Ríša tým 30:00,00 22  
804 Spinálníček Cyklo Team 07:01,84 19  
805 SANANIM & MÁCA 05:18,51 9 0:10:00
806 PROSTĚ DÝCHEJ 03:21,87 3 0:40:00
807 8C 04:34,72 6 0:25:00
808 CZS HeřManTeam 06:50,18 17  
809 ABC - Autismus Bez Cenzury 06:05,94 14  
810 FLOWER POWER MIX 06:07,78 15  
811 MY -  JSME OSTRAVA 30:00,00 22  
812 MONETA Money Bank, a.s. 04:42,17 8 0:15:00
813 OTTOBOCK TÝM 04:30,82 5 0:30:00
814 PEŠEK Machinery 04:40,88 7 0:20:00
815 SUBTERRA 06:39,12 16  
816 KL Sport Most 03:57,64 4 0:35:00
817 Praha Na kole dětem 07:48,57 20  
818 Skupina Metrostav 4 x 4 06:51,27 18  
819 Skupina Metrostav 08:07,34 21  
820 Moravskoslezský kraj 05:59,10 13  
821 Plzeň v žíle 03:19,89 2 0:50:00
822 ŠKODA We Love Cycling 03:01,78 1 1:00:00
823 Preciosa 05:55,14 12 0:01:00

pokud tým na časovku nenastoupí, dostane určený čas: 30:00,00

Autokemp Rozkoš 1.8.2020

Číslo Název 1. člen 2. člen 3. člen 4. člen průměr časů pořadí bonus
401 TRISTEP 14:27,00 10:51,00 09:48,00   11:42,00 5 0:30:00
402 ADAM 2020 09:18,00 09:30,00 14:20,00 08:33,00 10:25,25 4 0:35:00
403 ACTIVE HANDY nová naděje 08:57,00 12:58,00 08:58,00 08:08,00 09:45,25 3 0:40:00
404 Because we care 08:14,00 08:27,00 12:25,00 09:31,00 09:39,25 2 0:50:00
405 EPP – Pomáhej pohybem 10:23,00 11:50,00 06:38,00 09:32,00 09:35,75 1 1:00:00
                 
Číslo Název 1. člen 2. člen 3. člen 4. člen průměr časů pořadí bonus
801 NADAČNÍ TÝM PRO TEREZKU  09:00,00 09:14,00 10:54,00 10:41,00 09:57,25 12 0:01:00
802 BUMITECH 09:24,00 08:58,00 09:37,00 10:21,00 09:35,00 10 0:05:00
803 Ríša tým 59:00,00 59:00,00 59:00,00 59:00,00 59:00,00 22  
804 Spinálníček Cyklo Team 08:14,00 08:46,00 11:12,00 07:57,00 09:02,25 7 0:20:00
805 SANANIM & MÁCA 07:34,00 08:41,00 09:05,00 08:13,00 08:23,25 1 1:00:00
806 PROSTĚ DÝCHEJ 14:16,00 10:58,00 07:55,00 20:08,00 13:19,25 20  
807 8C 12:21,00 08:56,00 10:50,00 16:27,00 12:08,50 19  
808 CZS HeřManTeam 09:14,00 10:01,00 10:24,00 11:35,00 10:18,50 15  
809 ABC - Autismus Bez Cenzury 10:02,00 12:16,00 09:31,00 12:50,00 11:09,75 17  
810 FLOWER POWER MIX 07:41,00 08:28,00 10:53,00 11:14,00 09:34,00 9 0:10:00
811 MY -  JSME OSTRAVA 59:00,00 59:00,00 59:00,00 59:00,00 59:00,00 22  
812 MONETA Money Bank, a.s. 08:45,00 10:27,00 08:29,00 13:44,00 10:21,25 16  
813 OTTOBOCK TÝM 10:13,00 07:41,00 09:05,00 08:23,00 08:50,50 5 0:30:00
814 PEŠEK Machinery 08:07,00 14:29,00 08:11,00 08:46,00 09:53,25 11 0:03:00
815 SUBTERRA 11:29,00 09:34,00 11:24,00 08:13,00 10:10,00 14  
816 KL Sport Most 08:45,00 09:37,00 10:35,00 06:35,00 08:53,00 6 0:25:00
817 Praha Na kole dětem 09:28,00 07:10,00 08:44,00 08:35,00 08:29,25 2 0:50:00
818 Skupina Metrostav 4 x 4 09:15,00 09:41,00 07:27,00 08:09,00 08:38,00 4 0:35:00
819 Skupina Metrostav 11:23,00 09:07,00 08:53,00 08:21,00 09:26,00 8 0:15:00
820 Moravskoslezský kraj 15:27,00 13:33,00 12:59,00 11:20,00 13:19,75 21  
821 Plzeň v žíle 11:15,00 09:21,00 07:38,00 06:16,00 08:37,50 3 0:40:00
822 ŠKODA We Love Cycling 18:38,00 09:55,00 07:59,00 09:47,00 11:34,75 18  
823 Preciosa 08:40,00 12:58,00 09:19,00 09:25,00 10:05,50 13  

pokud tým na časovku nenastoupí, každý dostane přidělený čas: 59:00