Subterra Open Weekend

Cesta za sny na zážitkáč. Poděkování Osmikrásek.

Přidáno 04.10.2016
Lajk

Zážitkový víkend je za námi a energie, která provázela celým víkendem je stále v nás všech. Mám velkou radost, když vidím při odjezdu ze zážitkáče lidi plné radosti a úsměvů. Musím uznat, že za 4 roky v maratonu, byl tento zážitkový víkend nejlepší. Musím pochválit celý tým Cesty za snem za skvělou organizaci, skvělé aktivity, prostředí a objednané krásné počasí. Lidi byly úžasný a plné úsměvů. Já a moje děti jsme si to všechno moc užili. Děkujeme za vše. Celý rok se těšíme, protože strávíme víkend s lidmi, kterým můžeme obohati život.  O to jde. Jde o DAROVÁNÍ ZÁŽITKU. Zážitek se nám vryje do srdce a už nikdy se nevymaže. Takže o tom je celý cyklo handy maraton. Jsem ráda, že jdu po té cestě za snem vedle vás.

Ráda bych se s vámi podělila s reakcemi našeho týmu. Mám velké štěstí, protože mám okolo sebe spousty skvělých lidí.

Markéta + Přemek +Anička - Zážitkový víkend = tři dny napěchované přátelstvím, energií a bohatstvím skrytým v emocích, přes 400 lidí činící se navzájem šťastnými a za tím vším dva skromní borci obdaření talentem motivovat lidi dělat velké věci! Právě jim patří velký dík, protože je to jejich vzor, který nás ostatní činí lepšími, šťastnějšími, a o to víc zdravějšími a energičtějšími lidskými bytostmi. Díky moc Héřo a Tome za vaši energii a také nám všem ostatním, že ji od vás přijímáme a posíláme dál!

Lenka J. - co zážitkáč? Setkání úžasných lidiček... Hlavně radost v očích těch, pro které jsme jeli maraton, protože to je k nezaplaceni....a má to smysl.

Honzík Hotovec + Iveta - pro nás to moc znamenalo. Skvělé místo lidi atmosféra žážitky atd pokud můžu říct, tak jsem měl nejlepšího parťáka na paintball a být tam s exkluzivním týmem Osmikrásky, Super výběr aktivit - genny mobility. Příští rok prosím o stejné místo a diskotéka Supr. jediné co bych vynechal byla páteční přednáška.

Terezka(patronka)+její rodina -Ještě jednou bychom chtěli poděkovat - já, Tereza a Michaela, za aktivně prožitý víkend strávený v prostředí Poslova mlýna. Přes velký počet účastníků (přes 400), kterého jsme se trochu obávali, organizace probíhala výborně a příjemně strávený víkend podpořilo i pěkné počasí babího léta. Každý z nás je trochu jiný, každý má blíže k jinému druhu aktivity. Myslíme si, že v množství připravených akcí, si každý dokázal najít to své, mnohdy si zkusil věc pro něj zcela novou. Díky dobré organizaci a rozpisům jednotlivých skupin, vše probíhalo bez zaškobrtnutí a každý měl možnost si zažít věc, která mu sedí. Podobné akce jsme se zúčastnili poprvé a byli jsme příjemně překvapeni,  kolik handicapovaných lidí dokáže se svým postižením aktivně žít a ještě podporovat další podobně osudem postižené lidi. Myslím si, že tato setkání jsou výbornou motivací pro další aktivní život.Díky za pozvání a díky hlavně Cestě za snem a Týmu Osmikrásek.Daniel Palmon

 Anička(patronka) + její rodina - Motto Cesty za snem„Darujeme zážitek, nová přátelství, zkušenosti, motivaci, energii a možnosti“ se v Andulčině případě naplnilo vrchovatě. Jako jedna z patronek Osmikrásek si užila všech společných akcí a zážitkový víkend byl velmi vydařeným vrcholem. Její onemocnění (Spinální Muskulární Atrofie), ochabující svaly, závislost na plicním ventilátoru a další nenormálnosti její možnosti velmi omezují. Proto byl zážitkový víkend neopakovatelnou událostí nejen pro ni, ale pro celou naši rodinu. Mohli jsme sledovat, s jakým nadšením a v doprovodu svých nových přátel absolvovala projížďku na čtyřkolce, střelbu z paintbalové zbraně a z luku či odpal golfového míčku. Některé aktivity absolvovat nemohla. Tracheostomie a plicní ventilátor se prostě s vodou nemají rády, to jí ale nebránilo v tom, aby z bezpečného břehu fandila svým novým přátelům. Vše si ale vynahradila na večerní diskotéce.Naše velké poděkování tak patří všem ochotným a trpělivým organizátorům, dobrovolníkům a účastníkům. Účast na zážitkovém víkendu stála opravdu za to a už se těšíme na další ročník. 

Libuška a Luboš -zážitkáč pro mě je strašně přínosný z pohledu těch co jsou vlastně nemocní a snaží se dělat věci,které nedají většina zdravých lidí...jsem nabitá a zároveň dojatá jak ti lidé jsou šikovní a jak chtějí....Byla jsem s naší Petrou(handycyklistka osmikráska) na kafi na tom zážitkáči a ta byla z toho hotová a sama uznala,že vlastně jí nic není...když viděla třeba naší Aničku..Jsem strašně ráda,že můžu být součástí Vás všech a pomáhat v rámci mých možností!!!!..A hlavně spoustu věcí si člověk uvědomí...Zkrátka jsem šťastná!!!!Nevím jak jinak to vyjádřit.

Martin -nový kamarád od Luboška/amputář -Tak za mě to byl můj první Zážitkáč. Abych pravdu řekl, nevěděl jsem, jaké to bude a ještě tolik lidí pohromadě...ale! Byla to bomba akce! Naprosto jedinečně skvělá a pohodová akce, kterou jsem si velmi užil. Tolik fajn lidí pohromadě se jen tak nepotká. Naprosto suprový víkend, který měl v sobě díky všem všude okolo pozitivně naladěným lidem s úsměvem na tváři pozitivní atmosféru a energii. Pro mě (a myslím i nejen pro mě) to byl Zážitek s velkým Z!
Zde platí dvojnásob heslo není důležitý vyhrát, ale zúčastnit se!! Přijeli jsme si to tam užít, prožít a mít z toho jedinečný Zážitek. Palec všem zúčastněným a organizátorům nahoru!

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Petr Vyhnánek
04.10.2016 01:40
Jak si 400 lidi muze rozumet, co...Kazdy psal pohled sam a jak jsou si pohledy podobne, neni to nahoda:-) Krasny vikend a nejen vikend, cela Cesta za snem;-)