Subterra Open Weekend

Energie, která nakopává

Přidáno 01.10.2016
Lajk

Tou nejsladší tečkou po maratonu byl společný zážitkový víkend. Když na zážitkový víkend, tak jedině společně. Bébéčka společně s Píchlým řetězem tvořili na zážitkáči skvělou partu, rodinu. Nejdůležitějšími články byli naši patroni. Barunka, Ráďa a dvojčata Pepíček a Pavlínka, kteří dorazili v sobotu a společně si to s námi užili.

Barunka měla největší radost z pejsků, hlavně z Chity. Děkuji Daně, že Barče umožnila se s ní pořádně pomazlit. Od pátku už má Barča svého pejska a je spokojeňoučká. :-)  Ráďa si vyzkoušel všechny disciplíny, které mohl. Jako malý tankista se rozhodně neztratí. :-) S Pepčou a Pájou jsme si společně zahráli disk golf, kdy oni házeli a my je jenom posouvali a podávali jim talíř. Jejich radost po každém hodu byla neskutečná a opravdová, až mi srdce tálo!!! A to je na tom to nejlepší. Ta energie, která hrozně nakopává a všechny nás baví, a proto na takové akce jezdíme.

Zážitkový víkend byl opravdu plný zážitků, které jsou vidět na všech fotkách a bylo to super.

 

Platí takové hezké pravidlo. Když dáváte, tak dostáváte. Zrovna mně se to vrací v podobě úsměvů od dětiček, které s námi tento víkend strávily. Není nic hezčího než upřímný úsměv od srdce a je jedno, jestli od dětí nebo dospělých. Štěstí, láska a přátelství prostě hory přenáší.

A víte, co je na tom nejlepší? Že zážitkáčem to rozhodně nekončí!!! :-)

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.