ŠKODA HANDY TOUR

Fyzická příprava i pohodová turistika na Kanárských ostrovech

Cesta
Přidáno 04.02.2021
Lajk

Koncem minulého roku jsem měl možnost zúčastnit se zájezdu pár kamarádů na Kanáry s tím, že byl výlet pojatý jednak jako fyzická příprava, ale také jako možnost turistiky po Kanárských ostrovech a vidění nespočtu krásných míst. Několik lidí jelo na klasických kolech a jiní na handbiku, takže jsme byli z mého pohledu perfektní skupina jak pro ježdění, tak řešení případných problémů, které by se mohly vyskytnout.

Odjezd byl začátkem listopadu, kdy už u nás vládlo pošmourné počasí a na Kanárech bylo naopak nádherně- ono je tam nádherně téměř po celý rok, ale tyto podzimní a zimní dny jsou na turistiku na kolech jako dělané.

Nebudu tady psát celý cestopis- jen napíšu, že jsme za týden ujeli dohromady něco přes 200 kilometrů a to jak okolo moře, tak i v horách. Užili jsme si jak klasickou turistiku se sváčou v přírodě, tak zázemí luxusního hotelu. Při náročných výjezdech jsme se pořádně zapotili a mnozí z nás určitě posunuli své limity. Pokud by někdo z Vás měl v budoucnu na podobný zájezd vyrazit, tak určitě neváhejte- já osobně se na podobnou výpravu chystám na Mallorcu.

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.