Subterra Open Weekend

Kouzlo zážitkového víkendu

Přidáno 31.08.2016
Lajk

Ještě váháte, zda jet nebo nejet na zážitkový víkend? Tak já vám povím proč jet a věřte mi, že toho rozhodně nebudete litovat.

Zážitkový víkend bude nabitý sportem, různými disciplínami, které si můžete vyzkoušet, dozvíte se o životě lidí s handicapem a hlavně poznáte nové lidi. Jako jsem poznala já Renču Renata Kašparová, královnu koloběžku.

Začalo to zcela nevinně. Šli jsme s týmem na paintball a proti nám šla bloncka v legínách. Nic zvláštního, ale mě zaujala její noha, na které stálo: Trhni si. Tak jsem se otočila a nohu jí pochválila, aniž bych věděla pointu, proč to tam má. Ona se zasmála, něco dodala a obě jsme pokračovaly dál.

Po návratu do Prahy si mě Renča přidala do přátel, informovala mě o akcích, které pořádají Pracovna ŽENY sro Chrudim, párkrát jsme pokecaly a vyměnily si dojmy a zážitky ze zážitkáče.

Přišel večer v Gala a my se daly do pořádného rozhovoru. Úsměv dal úsměv, slovo dalo slovo, oko hodilo oko :-) 

Skvělá baba, skvělý člověk, plný optimismu a energie a my už frčely na společné vlně... Telefony, psaní, setkání v Praze, setkání v Chrudimi. Podpora, energie, odhodlání dělat druhým lidem radost, pomáhat, jedu maraton, já mám trable, ty máš trable, hoď je za hlavu, Cesta za snem, žijeme jenom jednou.... Tohle všechno nás spojuje a je to hrozně bezva. :-) Díky zlato za všechno!!! Já vím, ty víš, my víme!!!

Díky zážitkáči, náhodě a Trhni si, vzniklo báječné přátelství, za které může společná Cesta za snem a jejich akce a tentokrát zážitkový víkend 2015.

Na zážitkáči poznáš nové lidi a přátele. My dvě a spousta dalších jsme toho jasným důkazem. :-) Přidejte se k nám a pojeďte s námi, bude legrace :)

Díky:-)

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Tomáš  Pchálek
01.09.2016 00:52
:) to sem ani netušil toto :) trhněte si holky .)