ČEZ Handy kvadriatlon smíšených dvojic

Lipno vábí a volá!

Přidáno 16.08.2016
Lajk

Tak jsme si trošku odpočinuli a už se nám zase stýská. :) Po čem? Jasně že po kamarádech, po akci, po zábavě … A jak to napravit? Pojedeme na poslední letošní kvadriatlon na Lipno, přeci!!! Již za pár dní. Závodí se v neděli 21. 8. v Přední Výtoni. A bude to veliké, lipenský závod je součástí triatlonového klání Triatlon Lipno Open.

Přihlásili jsme se rovnou ve dvou kategoriích. Kváča s naším patronem už jako ostřílená kvadriatlonová esa vyrazí na trať ve dvojici handy & nehandy. Leoš už ví, že zvládne vodu, a tak celý závod pojedou a poplavou s Radkem daleko víc na pohodu. Přijďte klukům zafandit, posunout je v jejich výkonu ještě kousek dál! Ať si i Leoš dostatečně užije závodní atmosféry a ví, na co se má těšit příští rok, až se sám postaví na start maratonu!

Na pražském kvadriatlonu jsme navíc objevili krásu štafety. Vzájemné povzbuzování čtyřčlenného týmu a spolupráce každého z nás … doporučujeme, pokud si netroufáte na celý závod, štafetu si užijete a vychutnáte! Ve štafetě jsme mezi sebou přivítali novou kamarádku Dášu, která úplně přirozeně zapadla do party a pomohla týmu úspěšně zdolat nástrahy vytyčeného vodního úseku na kanoi jako zadák. Dáša si svou účast na Lipně zopakuje s Hankou ve dvojici. Jarda v těchto dnech chodí po vzdálených horách, a tak ho na kole vystřídá maratovský závodník Péťa. Do prvního úseku štafety, do plavání, se místo Irči neohroženě vrhne Olí. Odloží dioptrické brýle i kochleární implantát a bude se rvát se studenou vodou a 400 m Lipenské přehrady.

Prostě už balíme, mažeme řetězy kol, a zásobujeme se jídlem a pitím, abychom v 10:30 stáli řádně připravení a posilnění vyrazit na trasu!

 

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Tomáš  Pchálek
17.08.2016 21:50
kváčo v neděli má být 23 stupňů .o) voda bude hřát .))
Radoslav Kvaček
17.08.2016 14:16
Irčo, jak studená voda, je léto, bude příjemná osvěžující, tak akorát, abychom se nepotili ...
Každopádně se těšíme a kdyby náhodou byla přeci jenom studená, nás to rozhodně nezastaví!
Čágo bélo v Přední Výtoni!