Metrostav Handy Cyklo Maraton

MARATONSKÁ CESTA OSMIKRÁSEK

Cesta
Přidáno 11.08.2016
Lajk

Maratonská cesta Osmikrásek.

Čas neskutečně letí! Před deseti dny s námi na startu Metrostav handy maratonu cloumaly emoce. Nervozitu před jízdou střídalo natěšení. Teď, pár dní po závodu, vstřebáváme zážitky, doháníme spací manko a nemůžeme uvěřit, že už je zase po všem. Za 92 hodin a 34 minut jsme navštívily významné památky i méně známá místa Čech, Moravy i Slovenska. Důkladně jsme prozkoumaly úrodu na místních polích a vlastními zdroji jsme nezanedbatelnou měrou pomohly zlepšit kvalitu zemědělské půdy. Zjistily jsme, že roztomilost lesní fauny končí tam, kde se mech mění v asfalt. Na vlastní zadky jsme vyzkoušely jízdu po hladkém, terénním i frézovaném povrchu a můžeme konstatovat, že silničáři jsou chlapíci s vytříbeným smyslem pro humor, kterému ovšem rozumí jen oni. Také už víme, že nejlepší a nejspolehlivější řidiči jsou Ti, kteří nám celou cestu kryli záda. Po tom všem cítíme, že jsme zase o mnoho bohatší!

Děkujeme organizátorům za realizaci maratonu a za práci, kterou na něm odvádějí, partnerům za finanční zajištění a materiální zázemí, všem dobrovolníkům, kteří nás po cestě v jakékoliv hodině pohostili jídlem a pitím nebo jen potěšili úsměvem, rodinám, kamarádům, přátelům a fanouškům za podporu a povzbuzení na FB, webu nebo tváří v tvář.

Děkujeme také ANIČCE a TEREZCE a jejich rodičům za to, že do toho šli a nabídli nám přátelství.

Děkujeme všem, že v tom jeli s námi!
Osmikrásky

Autor: Markéta Samšiňáková

 

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Olga Martínková
12.08.2016 12:51
Skvělý tým žen s úsměvy v každém okamžiku a v překrásných dresech :-)... jste neuvěřitelné - jet téměř 2,5 tisíce kilometrů v kategorii společně s muži.. to muselo zákonitě podnítit trend, že letos díky vám startovaly další dámské týmy!
David Štupl
12.08.2016 12:04
Jste frajerky :) Respekt a smekám :) :)