Metrostav Handy Cyklo Maraton

Patronka Osmikrásek ANDULKA

Přidáno 15.06.2016
Lajk

V letošním ročníku závodu Metrostav Handy cyklomaraton podpoříme dvě patronky.

SEZNAMTE SE S PATRONKOU OSMIKRÁSEK Andulkou Hlavicovou.

Andulka Hlavicová je mladá 17tiletá slečna s vytříbeným smyslem pro humor, šibalským úsměvem, upřímným pohledem, milou a přátelskou povahou, jejímž velkým snem je mít ruku nebo nohu v sádře. No..ten smysl pro humor jsme již zmiňovaly:-) Andulčina diagnóza zní Spinální Svalová Atrofie, která se projevuje úbytkem svalů nezbytných pro dýchání, polykání a pohyb. Důsledkem jsou pak časté zdravotní komplikace týkající se infektů dýchacích cest, skoliózy páteře a deformace končetin. V současné době Andulka dýchá pomocí plicního ventilátoru a je závislá na pomoci druhých. Od počátku je o ní pečováno v domácím prostředí, kterou zajišťuje především maminka, která zůstala v domácnosti. Setkání s Andulkou a jejími rodiči probíhalo v domácím prostředí a od prvního okamžiku bylo provázeno laskavým humorem, nesmírně pozitivní energií a přátelskou atmosférou. Není vlastně jisté kdo koho na schůzce dobil, ale s odstupem času se dá říct, že spíše Andulka nás. Andulko, získala jsi si nás hned a my se těšíme na každou chvilku, kterou spolu strávíme. Rády bychom Ti splnily některý z Tvých snů...jen v hloubi duše doufáme, že máš v zásobě ještě nějaký ten bez sádry:-)

Děkujeme, že jsi přijala výzvu stát se patronkou Osmikrásek!

TÝM OSMIKRÁSEK

 

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Michaela Sůvová
20.06.2016 23:20
Děkujeme moc. Sanžíme se. Jen není letos moc času:)Ale zvládáme to. A už se moc těšíme na start maratonu. Ano už máme dvojnásobnou radost.
Ivana Š
17.06.2016 11:36
Teda Osmikrásky, klobouk dolů!!! Andulce moc přeju takovou partu a držím jí i její celé rodině hodně palce. Ať jim dobrá nálada vydrží co nejdéle.
Irena Vanišová
16.06.2016 10:12
Míšo, dvě patronky ... to bude dvojnásobná radost! Držím palce a posílám energii na všechny aktivity!