Okolo měst napříč handicapy

Poděkování

Přidáno 31.05.2016
Lajk

Dobrý den

 

Dovolte, abychom touto cestou poděkovali spolupořadatelům nedělního projektu „Okolo Prahy napříč handicapy 2016.“

 

Velký dík patří především Magistrátu hlavního města prahy, díky kterému jsme byli schopni tuto akci uspořádat.

 

Zvláštní poděkování nadaci ČEZ, díky nimž, jsme mohli podpořit finančně Centrum Paraple a cesta tak získala další rozměr. Poděkování jim patří, ale i za hojnou účast, nejen na své etapě!

Týmu skupiny Metrostav, který tvořil jeden ze základu pelotonu, který jel celou trasu. I oni se zúčastnili ve velkém počtu a moc nám tím pomohli.

 

Týmu Wüstenrot, který nás překvapil počtem účastníků v Modřanském údolí, což má na svědomí Radim Dvořáček, manažer sportovních aktivit zaměstnanců.

 

Týmu, který pod značkou firmy Otto Bock, přijel podpořit celou akci až z Plzně!

 

Poděkování patří ale samozřejmě i ostatním týmů. MB-Tech, Master Therm, jejichž dva nenápadní členové se s námi svezli v Krčském lese, Národní rady osob se zdravotním postižením ČR, týmu Metropolitní univerzity.

 

Týmům MČ Prahy 6 a MČ Prahy 1, kteří přijeli na své úseky a podpořili naše společné aktivity, které rozvíjíme celoročně.

 

Určitě se všichni shodneme, že i etapa, která byla pod hlavičkou běžců z Birellu, byla velmi zajímavá a slibujeme, že příště zařadíme častější intervaly doplňování tekutin, protože po našich zásobách se potom co se ukázalo slunce, jen zaprášilo. Moc děkujeme kamarádům z Birellu, že nás dlouhodobě podporují!

 

Dovolte nám zvlášť poděkovat Přemkovi Krušínskému, veliteli výpravy okolo Prahy. Přéma z týmu Wüstenrot sport tým si vzal na svá bedra vůdcovské povinnosti a vše zvládl na jedničku. O jeho přípravě vypovídá fakt, že celou trasu projel sám, pár dní před startem!!

 

Moc děkujeme všem mohykánům, kteří absolvovali celou trasu přes 80 km okolo Prahy! Byli jste hrdiny dne!

 

Moc děkujeme dětem, které v horku a dusnu udělali neuvěřitelné výkony!

Děkujeme nejen za vyšlapané peníze, ale hlavně za krásné zážitky a nádherný den ve Vaší společnosti. Věříme, že jste si cestu užili jako my, a že na dojezd do cíle za potlesku stovek Pražanů, budete dlouho vzpomínat.

 

Přinejmenším do příštího května, kdy se vydáme okolo Prahy už potřetí a věřím, že zase v několikanásobném počtu!

 

Všechny Vás zdravíme a děkujeme, že můžeme být s Vámi!

Heřman  „Héřa“ Volf a Tomáš Pchálek

Cesta za snem, z.s.

 

 

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.