Metrostav Handy Cyklo Maraton

Poděkování partnerům Osmikrásek 2016

Přidáno 30.07.2016
Lajk

BEZ NICH BY TO NEŠLO!

Od počátku jsou tu s námi, jen je nikdo nevidí a my to chceme napravit, protože bez nich bychom do závodu 111 hodin nikdy nemohly nastoupit! Hrdě vám představujeme PARTNERY Osmikrásek v roce 2016:

Za finanční podporu a útulné zázemí děkujeme www.jested.cz, Hotel Ještěd ***.

Děkujeme firmě Gasso za duhové dresy a oblečení a za pomoc v oblasti grafiky Ivana Winterová , firmě BRETTON (www.bretton.cz) za zajištění kol značky Trek Bicycle, reklamnímu studiu Jirout Reklamy za polepení doprovodných vozidel a vyrobení reklamních triček, Lenka Fejfarova z firmy ARIES (www.aries.eu) za poskytnutí podkolenek značky ROYAL BAY Česko & Slovensko a za marketingové rady a firmě autopartner.cz - pronájem obytných vozů all inclusive - za výhodné podmínky při zapůjčení doprovodného vozidla.

Za finanční podporu děkujeme dopravní společnosti SPEDICE PŘELOUČ-Jaroslav Hejcman, privátní MIKROBIOLOGICKÉ LABORATOŘI-MUDr. Miriam Koupilová z Hradce Králové (www.mikrobiologiehk.cz), obchodní společnosti Elplast Hradec Králové a.s., firmě Atomvet z Liberce, nástrojářské firmě PEROZ z Jablonce nad Nisou (www.peroz.cz), potapěčskému klubu SNAKESUB z Liberce, dopravní společnosti a autoopravně OKROUHLICKÝ s.r.o. z Hradce Králové (www.okrouhlicky.cz), panu Milanu Valáškovi, podlahářské firmě MARTIN DUNDA z Liberce (www.podlahy-dunda.cz), designovému studiu Rizlly z Prahy, dopravní, logistické společnosti VEDES, s r o z Jablonce nad Nisou a firmě STOPNITO-čipová časomíra a firmě WOODKOTE www.woodcote.cz za zapůjčení vleku.

Jaroslava Rönischová děkujeme za úžasnou škvarkovou pomazánku na doplnění potřebných vitamínů na naši cestu.

Vaší podpory si vážíme!

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.