Metrostav Handy Cyklo Maraton

Poděkování přátelům na trase

Přidáno 10.08.2016
Lajk

V našich hlavách se přehrávají poslední živé obrazy letošního ročníku maratonu. Dospali jsme probdělé noci a pomalu vracíme své životy do normálu. Prohlížíme si fotky z cesty a vzpomínáme na všechna dobrodružství a zážitky, které nás cestou potkaly.

V rámci bilancování víme, že teď nadešel ten správný čas poděkovat vám všem, přátelům, kteří jste nelenili a přišli nás na trasu podpořit. Bylo vás ohromné množství a každé takové setkání nám vlilo novou sílu a energii do žil a posunulo nás rychleji k cíli. Možná ani nevíte, jak důležité to bylo.

Již první den odpoledne dorazil fandit na autodrom do Mostu sporťák Martin, kamarád z Litoměřic.

Následujícího dne nad ránem nás na Kuksu překvapili rozesmátí přátelé a kolegové ze Swiss Life Select – Hanka, Káťa a Lukáš.

Přes celý Královéhradecký kraj nás doprovodili na kolech Péťa, Lucka, Michal a Mirek. Navíc pro nás připravili ještě s dalšími parťáky z úřadu - Honzou, Janou a Vlastou na Kuksu a v Teplicích nad Metují neuvěřitelné občerstvení.

V Teplicích nad Metují nás také čekal Máťa s babičkou a cestou nám z auta stihl zamávat i Tóňa s dědečkem, když se přemisťovali na trénink do Pardubic.

V okolí Nového Města nad Metují si nás našel i Walter Matlášek, kus cesty putoval s námi a doplnil nám vzácné tekutiny a vitamíny formou ovoce.

Na stánku v Dolní Moravě nás s úsměvem na rtech občerstvila melounem, dalšími dobrotami a povzbudivým slovem slečna dobrovolnice.

Na kraji Olomouce nás čekali a doplnili zásoby kamarádi Péťa a Ali z Moravské Třebové.

Ve Zlíně nám zafandil a poradil s cestou kamarád - další Péťa.

A když náš Péťa řešil problém s píchlou duší, pár metrů ho popovezl k autu traktorista.

Na Slovensku, cestou do Bratislavy, Ráďu provedl městem místní romský junior.

V Lednici a Pasohlávkách nás neuvěřitelně vzpružila rodina Martínkova – Olí, Eliška, Péťa a také kamarádka Alice. Na kufr naložený spoustou pití a jídla dlouho nezapomene ani jeden z nás.

A co těch lidí v cíli! Leoš, maminka, Háňa, Olí, Jirka, Míša, Tóňa, Máťa a pejsek!

Navíc děkujeme všem tetičkám, dobrým vílám a duchům, kteří nás nenechali po dojezdu v cíli hladovět a upekli nám buchty a zásobili nás velkou várkou dobrého jídla!

A závěrem nesmíme zapomenout na fanoušky, kteří bděli dnem i nocí u facebooku!

Prostě jedním slovem - děkujeme!!!

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Olga Martínková
12.08.2016 12:46
Irenko, jsi sluníčko celého týmu.. dokázala sis celou trasu závodu všímat všeho - důležitých momentů závodníků, zajímavostí průjezdních míst, vystihnout atmosféru okamžiků, pomoci kde bylo třeba a ještě navíc kouzelně vládneš slovem na papíře tak, že nezapomeneš ani na jednoho človíčka..
Ačkoliv to může být považováno za neobjektivní, stejně jsem přesvědčená, že K4 byla prostě nejlepší!!!!! Jirka jel fantasticky se zlomenou klíční kostí, Radek se snažil zastřešit celý tým neuvěřitelnou výdrží a neuvěřitelný vrchař Petr je Aničce tím nejlepším parťákem do dvojice, jeli spolu na vlně úsměvů