Metrostav Handy Cyklo Maraton 2018

Tým Ottobock - Jak to u mě všechno začalo...

Přidáno 27.06.2018
Lajk

Začalo to loni 2.6., kdy mi amputovali pravou nohu v hleznu. Shodou jedné malé náhody jsem se dostala k úžasnému protetikovi Jindrovi a ten mě „dohodil“ Haničce Kohoutové. Už na Malvazinkách ve škole chůze ze mě dokázala dostat maximum – ona má prostě takový dar motivovat člověka a přesvědčit ho, že všechno je možné. A tak jsem se na podzim zbavila berlí.

Ještě ten podzim se mi Hanka ozvala, jestli prý nechci jet po novém roce lyžovat. A já samozřejmě řekla, že ano! Díky Fílovi Hrušovi jsem po 7 letech stála na lyžích a užívala si to. Ještě v Peci Hanka nadhodila, jestli bych nechtěla jet v létě cyklomaraton…

 

A já řekla ano!

 

Momentálně jsem přesedlala na nové kolo a pod vedením zkušené cyklo-kolegyně Janče, které patří neskutečné DÍKY za trpělivost se mnou, se snad pomalu dostávám do nějaké formy.

 Někdy opravdu stačí malá náhoda, abyste se dostali k těm nejlepším lidem co můžete v životě potkat. A Hanka mezi ně jednoznačně patří! Díky Tobě, Haničko, jsem teď tam kde jsem a já si to neskutečně užívám.

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Tomáš Hajský
18.07.2018 11:59
Terko důležité je nejen na takovou "náhodu" narazit, ale využít to, co nabízí. A to ty děláš s plným nasazením. Díky, že jsi s námi:-)
Tomáš  Pchálek
27.06.2018 22:20
Úžasný! Těšíme se na Vás holky za měsíc na startu 111 !!!