Metrostav Handy Cyklo Maraton 2019

TÝMOVÝ TRÉNINK NA ŠUMAVĚ

Cesta
Přidáno 11.06.2019
Lajk

Poslední květnový víkend v neděli 26. května jsme vyrazili do šumavských lesů za Romanem, Jirkou a Vendy Šejnovými. Tým na Metrostav Handy Cyklo Maraton se poprvé sešel v plné závodní síle, v doprovodu svých křehkých poloviček. Sluníčko nám přálo, kopce byly na svých obvyklých místech, nálada parádní. Co víc si přát, než strávit hezký den ve společnosti přátel, se kterými vás spojuje nejen láska k cyklistice.

Ale samozřejmě jsme jen nerozjímali nad krásami pozemského života. Na to čas příliš rychle běží a termín startu MHCM je blíž a blíž! Cílem setkání bylo tedy nejen seznámení se členů týmu, ale také plánování zázemí a logistiky maratonu. Kapitán týmu Zdeněk a zkušený harcovník na trati v roli navigátora a řidiče v jedné osobě Jiřík se závodu již v minulosti účastnili, a tak měli v plánování největší poradní hlas. Potřebovali jsme získat představu, kolik aut na trasu vzít, jakou strategii střídání cyklistů zvolit, kolik řidičů zapojit, jak se stravovat …

A vše předsevzaté se podařilo! Na konci dne, kdy se polovina týmu vracela ze Šumavy do Prahy jsme měli rozdělené úkoly a jasnou představu, kdo kdy na čem začne pracovat. Těšíme se na další setkání.

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.