ČEZ Kvadriatlon 2017

Zase po roce milovaná Vltava

Přidáno 06.07.2017
Lajk

Kvadriatlon a jeho zážitky jsou vždycky THE BEST.

Když jsem vloni skočila do vody která měla 18 stupňů říkala jsem si ,,tak tohle bylo Renčo naposledy,, a nebylo. Rok se s rokem sešel a ve mě se probudil zase adrenalin s názvem Vltava. Když celý rok neplaveš  najednou máš skočit do vody, kolem sebe máš lidi s handicapem, kteří ti dodávají sílu a podporu. Nestačíš se divit, co vše díky nim člověk dokáže. Byla jsem v té Vltavě mezi posledními, no a, kom to vadí? Na čem vlastně záleží? Tohle celý antré je přeci o nečem jiném. Je to emocích, o příběhu, zážitku, lásce, radosti, pokoře, přátelství. 

Po výstupu z Vltavy mě čekala střelnice a parťák Honza. Jenže při výlezu jsem necítla nohy a co znamená necitít nohy vědí moc dobře ti, co na vozíku sedí, takže ,,Renčo vschop se a val už na střelnici,, říkala jsem si. Tam čekal Honza, který velmi klidným hlasem ukotvil můj adrenalin a dokázal zklidnit i můj dech, ten je tak důležitý k tomu se strefit, takže? Ano pět ran do klobouku se konalo, 4z5 takže dobrý ne?:)

Další mise kanoe...A sakra hlavně se nevyklopit...Pomoc Honzovi do lodě, sjezd z břehu, to vše byl  taky zážitek, ale ten největší  nás  čekal poté. Lidi, ten kdo nás viděl, omlouváme se všem vodákům, všem vodamilům, vodníkům i rybám. No prostě nešlo nám to, vůbec, ale vůbec. Jenže my se umíme týmově podpořit, zasmát a jet do cíle. Výhra byla pro nás byla, dojet a nesrazit se šlapadlem  či výletní lodí.:)

A mise číslo čtyři KOLO, naše silná stránka, Honza pálí 30km/hod., já zase v závěsu. Nevadí, to dám, promáchané plavky příjemně v parném dni chladí, ale asi tak na 10min. Po dalších 15minutách mám poctit kolabsu. A to ještě musím slézt z kola a pomoci Honzovi otočit handbike na točně, nevadí všechno zvládnu.:))Zase týmová práce jako vždy. Smějeme se a pokřikujeme na sebe, podél cesty stojí fanoušci, vzbudí vě mě zase ten známý adrenalin. Pecka jedeme do CÍLE. Na ex dávám 1,5litru látky zvané BIRELL. Pojď mi hop.:)

Unaveni, ale spokojeni z celého dne. Více takových dni, kde potkáš TY, které máš RÁD!!!!

Komentáře ke článku

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Tomáš  Pchálek
09.07.2017 02:58
Renčo, díky za jako vždy akční funny čtení :)