Galavečer 2021

Galavečer proběhne Online

Cesta
Přidáno 24.11.2021
Lajk

Vážení přátelé, kamarádi,

z důvodu zhoršení situace epidemie koronaviru na území České republiky, s nástupem nových omezení pro neočkované a doporučení Vlády ČR neorganizovat v rámci kolektivní ochrany zdraví hromadné akce, jsme se rozhodli zrušit klasický Galavečer Cesty za snem v pražském Top Hotelu. Tuto výroční společenskou akci převedeme do online podoby, stejně jako tomu bylo v loňském roce. K rozhodnutí jsme došli primárně proto, že naším cílem je spojovat lidi a ne je rozdělovat, ale také z důvodu předcházení možných zdravotních rizik spojených s nákazou.

Galavečer Cesty za snem 2021 proběhne v živé online podobě ve stejný čas, jako byl naplánován, tedy v sobotu 27. listopadu od 17:00 hodin. Program bude mít cca 90 minut + premiéra filmu z letošního Metrostav handy cyklo maratonu.

Sledovat živé vysílání můžete na našem Facebooku, YouTube kanálu nebo na webu www.cestazasnem.cz

Připravujeme pro Vás také možnost aktivně se účastnit on-line přes platformu Zoom.

Budeme velmi rádi, když Galavečer budete sledovat přes Zoom. Znamená to, že Vás uvidíme na obrazovce, která bude součástí našeho studia a budeme s vámi všemi také moct živě komunikovat.

Děkujeme vám za přízeň a za účast a věříme, že v následujícím roce se již budeme moct sejít opět naživo, tak jak jsme byli zvyklí.

Přejeme vám hodně zdraví a těšíme se na viděnou v rámci online Galavečera Cesty za snem 2021.

Váš tým Cesta za snem, z.s.

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.