LVICE 2021 Live

Golfový turnaj pořádaný společností TUkas podpořil Lvíčata částkou 70 000 Kč

Cesta
Přidáno 29.09.2021
Lajk

Ve čtvrtek 23.9.2021 jsme byli pozváni na golfový turnaj v Pyšelech. Pořádaný společností TUkas, kde mohli účastníci turnaje přispět na Lvíčata. Byli jsme přítomni i se Lvicí 2020 Kateřinou Honzíkovou, vášnivou hráčkou golfu, která na golfisty čekala u 9. jamky, kde s nimi soutěžila v patování.

Na turnaji bylo vybráno úžasných 35 000 korun. Společnost TUkas tuto částku navýšila o dalších 35 000 Kč. Celkově se tedy na Lvíčata, handicapované děti vybralo nádherných 70 000 Kč.

Peníze poputují na transparentní účet pro Lvíčata, kde je našim cílem obdarovat 6 handicapovaných dětí speciálním rehabilitačním pohybovým trenažérem.

Děkujeme společnosti TUkas za jejich štědrost a všem zúčastněným, kteří se na sbírce podíleli. Díky Vám jsme zase o krok blíže k cílové částce a pomoci našim Lvíčatům užívat si kvalitní život.

Pokud se chcete také zapojit a podpořit Lvíčata, můžete zde: https://www.daruj111.cz/

Děkujeme, že jste v tom s námi.

@jsme_tukas @cestazasnemzs

#jsmetukas #tukas #loretagolfclubpyšely #golf #lvicata #sbirka #ceststazasnem111 #pysely #dekujeme #visitczechrepublic #lvice #trenazer #sport #pohyb #handicapovanedeti #kvalitnizivot #pomahame

Golfový turnaj podpořil Lvíčata

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.