Metrostav Handy Cyklo Maraton 2018

HitHit - máme 100% na handbiky a jedeme dál!

Cesta
Přidáno 14.06.2018
Lajk

Máme 100% !!! Děkujeme!!! Čtyři centra mají handbiky, ale můžeme jít ještě dál!

 14.6.2018

Kamarádi, podporovatelé, úžasňáci, kteří jste se zapojili a stali součástí našeho bláznivého snu, moc moc děkujeme!!! Věděli jsme, že máme krásný projekt, věděli jsme, že má smysl. Ale neměli jsme žádnou jistotu, jestli to opravdu vyjde a lidé nás podpoří v jeho realizaci. Teď víme, že vás máme, že stojíte na naší straně a jsme jeden tým! Díky, díky každému jednomu z vás. 

Máme pokořenou stanovenou hranici 400 tisíc. Zapojily se stovky lidí z ze všech koutů Česka. Je to úžasný pocit. Když na něčem pracujete měsíce, děláte to jen z vlastního přesvědčení, že to má smysl, že by to mělo vzniknout, že to bude super. A pak vás stovky a stovky lidí podpoří a během jediného týdne se vybere neuvěřitelných 400 tisíc pro nemocnice a rehabilitační ústavy, je to úžasný pocit. 

To, že jsme dosáhli 100% znamená, že čtyři vybraná místa - Spinálka Motol, Spinálka Liberec, Centrum Paraple a Rehabilitační ústav Kladruby to mají doma!! Už nám to nikdo nemůže vzít. 

Ještě ale pořád zbývá 17 dní do konce kampaně, a my můžeme dokázat ještě víc. Můžeme dostat handbiky na další místa, která ho potřebují a kde se lidé budou díky sportu vracet do života. Jak bylo naznačeno na začátku, nevěděli jsme, co se stane, kolik jsme schopni společně vybrat a museli jsme počítat s tím, že pokud se nevybere 100% námi stanovené částky, HitHit.cz všechny peníze vrátí a projekt se neuskuteční. 

Naše kampaň tedy pokračuje dál. Pokud vybereme dalších 100%, podaří se nám společně podpořit Hamzovu léčebnu pro děti i dospělé, rehabilitační ústav Luže Košumberk. Následující dny tedy makáme pro Košus, jak mu lidé, kteří tudy prošli říkají. Máme tam kamarády. Jsme s nimi v kontaktu. Drží ruce v pěst a čekají jestli se to povede. 

Pokud je to možné, přidejte se k nám na FACEBOOKU a INSTAGRAMU - sdílejte naše fotky, videa, rozhovory a závody na trenažérech. Pošlete to dál do světa, mezi rodinu, přátelé, kolegy. Pořád nekončíme, pořád máme pro koho makat. 

POZOR! Příští víkend, 23.6. 2018, budeme pořádat celodenní akci PRAŽSKÉ LÉTO pro všechny, kdo v tom jedou s námi. Sejdeme se na nejlepším přírodním koupališti v Praze ve Žlutých lázních pod Vyšehradem. Budeme mít připravený celodenní program pro děti i dospělé, spoustu sportu, atrakcí, zábavy, hostů, workshopů, exhibic atd. Těšit se můžete na Kubu a Terezku, na Héřu, Tomáše, Danu, Petru, Pavla, Petra a další lidi z našeho týmu. Na stovky pohodových přátel Cesty za snem, na všechny naše patrony z řad špičkových paralympioniků, super módní přehlídku Cesty za snem - 12 modelek, 6 na vozíku a šest chodících, Yemiho AD, Martina Rotu, Michala Jančaříka, Tomáš Hauptvogela, spisovatelku Inovu Březinovou a další. Mini jachty, dračí lodě, paddleboardy, šlapadla, lukostřelbu, střelnici, tančírnu, veliký dětský park a samozřejmě naše trenažéry! 

Součástí programu bude závod dvaceti čtyř osobností na trenažerech. Čeští paralympionici, olympionici, osobnosti, kamarádi, zástupci spinálek .. Po celá den budou na čtyřech trenažérech makat a najíždět kilometry živě, spolu s vámi. K tomu samozřejmě hudba, koupání, pláže a super bary a jídlo!

Během dne proběhne také náš tradiční čtyřboj pro všechny ČEZ handy kvadriatlon dvojic nebo týmů! Chcete si to zkusit? Klikněte na obrázek, mrkněte na to a registrujte se!!  

Pokud můžete, přijďte, budeme tam my, celý náš tým, naši přátelé, podporovatelé, velké osobnosti, sportovci. Vstupné je jen symbolických 50Kč. U vstupu dostanete hrací kartu, chodíte po atrakcích, bavíte se a sbíráte razítka. Hrací karty odpoledne slosujeme a vyhrát přímo na místě můžete notebook Lenovo, mobilní telefony a další super ceny od našich partnerů. 

Už příští sobotu se na vás těšíme,

vaše Cesta za snem! 

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.