Metrostav Handy Cyklo Maraton

Kdo se stane absolutním vítězem MARATONU? MUŽEM A ŽENOU ROKU 2016? Máme nominace

Cesta
Přidáno 11.08.2016
Lajk

Tak nám skončil maraton! Jsme v cíli, medaile i ceny jsou předány, vstřebáváme emoce, uvědomujeme si stovky zážitků, vzpomínáme, myslíme na ty, kdo se při závodě zranili.

 

"To co se děje po závodu je mi výplatou a to i přesto, že jsou dny, kdy mám sotva na rohlík:)" Fanda Vlček, Fitkoloběh tým

 

Známe nejrychlejší týmy v cíli, známe vrchaře, sprintery i vítěze časovky Karla IV., předali jsme medaile všem, kdo se do toho pustili s námi!

 

To nejdůležitější nás ale teprve čeká. Nyní je čas přistoupit k vyhlášení tří velmi důležitých ocenění letošního roku.

 

Absolutní vítěz „Metrostav handy cyklo maratonu 2016“ – tedy tým, který po celý rok nejlépe pracoval s myšlenkami integrace, kamarádství, podpory, darování zážitků, zkušeností, motivace k aktivnímu a plnému životu.

 

TÝM ROKU 2016 METROSTAV HANDY CYKLO MARATON

 

Nominovaní na absolutního vítěze MHCM 2016 jsou

 

Tým FITKOLOBĚH

Tým K4

Tým METROSTAV

 

Vyhlášení vítěze proběhne 12. listopadu na závěrečném Galavečeru Cesty za snem v Orea Hotelu Pyramida Praha, kde jste tímto všichni zváni!

Během následujících dní a týdnů Vám budeme postupně představovat všechny nominované s vyjádřením, za co byli nominováni a v čem byli výjimeční.

 POHÁR METROSTAV HANDY CYKLO MARATON 2016

 

Originální pohár ze sklářské dílny Preciosa Jablonec. Design vytvořil tým, který produkoval pohár pro vítěze Tour de France 2015!

 

MUŽ A ŽENA ROKU CESTY ZA SNEM 2016

Dále na Galavečeru v listopadu předáme již druhý ročník ocenění MUŽ a ŽENA roku Cesty za snem 2016! Toto ocenění jsme se rozhodli v minulém roce předávat lidem, kteří za daný rok výrazně změnili svůj život a životy druhých, lidem, kteří se rozhodli šířit odkaz Cesty za snem, bourat bariéry, sbližovat lidi a kteří udělali zásadní krok ve svém vlastním životě.

 

Nominované na ocenění ŽENA ROKU 2016 jsou

 

RENATA KAŠPAROVÁ (Tým FitKoloBěh)

KATEŘINA ŠTOKOVÁ (Tým Bronec Beauties)

MICHAELA SŮVOVÁ (Tým Osmikrásky)

 

Nominovaným gratulujeme! Jste nejlepší z nejlepších! Proč právě Vy? Medailonky těchto výjimečných žen budeme zveřejňovat během následujících dní a týdnů!

 

Nominovanými na ocenění MUŽ ROKU 2016 jsou

 

MARTIN ZÁRUBA (Tým Metrostav, handbike)

RADOSLAV KVAČEK (Tým K4)

PAVEL ŠPRYNAR (Tým Spinálka Motol, handbike)

 

Medailonky těchto velkých mužů budeme zveřejňovat v následujícíh dnech a týdnech, představíme si je jako osobnosti, řekneme si, z jakého důvodu se tito muži stali pro nás tak významnými a za co je obdivovat. Vítěze vyhlásíme na Večeru v Gala, 12. listopadu 2016, v Praze.

 

ocenění žena roku cesty za snem 2016  ocenění muž roku cesty za snem 2016

Ocenění cymbolizuje mužský a ženský element - špička dolů symbol vody, ženského principu, špička nahoru symbol ohně, mužského principu. Vyrobila Preciosa Jablonec, hlavní partner Cesty za snem 2016.

 

 

ZÁVĚREM

Tímto jsou vyhlášeny nominace na prestižní ocenění za celoroční snažení ve prospěch druhých. Věřte nám, že kdybychom mohli, předáme těchto cen stovky! Na našem seznamu se objevilo více než 100 výrazných osobností, které by si zasloužily ocenit! Tento fakt, věříme, ještě zvedne hodnotu daných ocenění a motivuje další z Vás k následování odkazu Heřmana Volfa a Cesty za snem. Moc Vám všem děkujeme a těšíme se na mnohé na Zážitkovém víkendu 2016 (registrace startuje v týdnu od 15. srpna) a na Večeru v Gala (12. listopadu) kde také uvedeme premiéry hned dvou filmů!

Díky za Vaši přízeň a podporu! Jedeme v tom spolu!

 

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
12.08.2016 20:08
Úžasný!!! Doufám, že se budeme všichni, po představení nominovaných, účastnit hlasování. Tím myslím týmy i fanoušky. No, ono by to vlastně jinak ani nemělo smysl a objektivitu.!!! Díky,díky a všem už předen gratuluju!