LVICE 2021 Live

Lvice 2021- předání trenažéru - Mikuláš

Cesta
Přidáno 17.12.2021
Lajk

Mikulášek se stal bojovníkem ještě před narozením. Jeho maminka čekala dvojčata. Mikuláše a Matyáše. Při jednom z vyšetření, ale bylo zjištěno, že Mikuláškovo dvojče mu ubírá živiny. Říká se tomu transfúzní syndrom. Mikuláš měl živin málo a jeho orgány se nemohly správně vyvíjet, zatímco Matyáš jich měl moc, což vytvářelo veliký nápor na jeho srdce. Lékaři tedy museli oba bratry předčasně porodit císařským řezem. Později mu byla diagnostikována dětská mozková obrna s postižením dolních končetin.

Díky každodennímu cvičení už se Miky dostane na kolínka a pohybuje se po domě. Mikulášek cvičí s rodiči čtyřikrát denně. Všichni pevně věří, že se jednou postaví na nohy. Bude běhat a zlobit se svými bratry. Abychom pomohli splnit Mikuláškovi a rodičům jejich sen. Zařadili jsme ho do programu Lvíčat. Lvíčata jsou děti, které musí každý den bojovat, aby mohly žít co nejvíce normální život jako ostatní děti.

Díky Vám všem, kteří jste podpořili náš projekt jsme mohli Mikuláškovi předat společně s partnerem Lvíčat AKKA Czech Republic multifunkční trenažér, který mu pomůže v rehabilitaci a cestě za jeho snem.

 

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.