Moneta CZECH TOUR 2021

Moneta CZECH TOUR míří do Klánovic v sobotu 2.10.2021

Cesta
Přidáno 27.09.2021
Lajk

Hned ze startu týdne pro vás máme super tip na víkend, sobotu 2.10. 2021. Moneta CZECH TOUR Klánovice (na dvoře Masarykovy školy). 8 firem pojede závod pro společnou věc a to dostat trenažér handbiku do domova s pečovatelskou službou v Kolovratech.

Pohyb je pro seniory velmi důležitý. Má blahodárné účinnky, jak po fyzické, tak po psychické stránce člověka. Což je u lidí pozdního věku nezbytné. V tabletu, který je součástí vybavení našeho handbike trenažéru je umístěna aplikace Rouvy se stovkami videotras z celého světa. Tablet je možné zrcadlit na TV  a podnikat reálné jízdy na všech světadílech. Díky tomu, pak budou moci senioři prohlubovat své sociální kontakty, které jsou pro ně neméně důležité. Ve skupině, kdy jeden pojede a ostatní se mohou dívat na trasu. "Navštíví" místa, kde nikdy nebyli nebo zavzpomínají na staré časy.

 Určitě si užijete skvělé odpoledne s celou rodinou. Akce se zúčastní mnoho známých osobností. Přijďte si poslechnout jejich rozhovory a kvalitní muziku. Bohatý doprovodný program zajištěn. Malování na obličej, Airbrush tattoo, občersvení a mnoho dalšího.

Těšíme se na vás.

@moneta_money_bank @cestazasnemzs #moneta #monetaczcechtour #cestazasnemzs #kolovraty #seniori #dumspecovatelskousluzbou #zavod #handbike #trenazer #trun #9cloud #olymptoy #hecticdanceclub #bazarrestaurant #birtgroup #prosmile #artgalleryirenaprochazkova #znameosobnosti #procelourodinu #doprovodnyprogram #sport #visitczechrepublic#skolkaklanovice

Moneta CZECH TOUR  Klánovice

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.