Na hithitu jsme vybrali 651 tisíc na handbiky pro spinálky!!!

Cesta
Přidáno 04.07.2018
Lajk

Je to opravdu neuvěřitelné! Když jsme s nápadem na crowdfundingovou kampaň přišli, když jsme ji začali připravovat, i když jsme ji spustili, nenapadlo nás, že se dočká takové obrovské podpory veřejnosti, kamarádů. 

Když jsme před měsícem na hithit.cz stiskli tlačítko ZVEŘEJNIT a kampaň Trenažéry na spinálky byla publikována, měli jsme zatajený dech a obrovský respekt před cílem, který jsme si stanovili. 400 tisíc korun je pro nás obrovská částka. Věděli jsme, že máme krásný projekt, že máme velkou a skvělou komunitu, ale to, co se spustilo nám vyrazilo dech. 

Během osmadvaceti dnů jsme získali podporu 652 lidí! Dosáhli jsme úspěšnosti 162%  

Nemůžeme popsat slovy, jak moc nás to dostalo. 

Když jsme kampaň připravovali, zvolili jsme jako finální částku 400 tisíc korun. I když spinálek, kam umístit handbike bylo více. Museli jsme počítat s tím, že pokud se určená finální částka nevybere, všechny peníze se podle pravidel crowdfundingu vracejí zpět dárcům. Kdyby se přeci jen podařilo získat plnou částku, říkali jsme si, musíme dodat informace, co s vybranými financemi uděláme. A tak jsme se rozepsali až do částky 700 tisíc. 

Je neskutečné, že se tuhle hranici z říše snů téměř podařilo prolomit. Chybělo už jen 49 tisíc. 

Nicméně, díky kampani se nám ozvalo několik dárců, kteří přislíbili pomoc, potom, co kampaň skončí. Dnes již víme, že se nám podaří darovat sedmý handbike trenažér do Pra centra Fénix Brno a vypadá to, že půjdeme ještě dál. 

O všem vás budeme informovat. Budeme fotit, točit, dělat záznamy z předávání. 

Uf .. dokázali jsme to, kamarádi! Máme obrovskou radost. Lidé okolo nás ukázali svou sílu a ochotu jít do toho s námi. To je to nejhezčí, co jste nám mohli darovat. My zase, vaším jménem, zhmotníme sen a vizi Heřmana Volfa a darujeme jeho krásné trenažéry do rehabilitačních center a  nemocnic, kde budou pomáhat vracet lidi po úrazu nebo nemoci zpátky do života. 

Díky moc, díky moc, díky moc! 

Vaše, Cesta za snem

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.