Okolo měst napříč handicapy

Okolo Ústí a Děčína pro školku Pohádka

Cesta
Přidáno 12.06.2016
Lajk

Sobota 11.6. 13:45.

Před mateřskou školkou Pohádka v Ústí nad Labem, se sjíždí cyklisté, kamarádi, zaměstnanci školky zkrátka všichni, kteří se rozhodli podpořit myšlenku, že jsme jedna společnost, která dokáže společně táhnout za jeden provaz. Společně dokážeme plnit potřeby, přání a sny ostatních.

14:50. Zapínáme si mobilní telefony a aktivujeme Epku Nadace ČEZ. Dnes je na programu charitativní cesta, při níž díky Epce, pomůžeme právě mateřské školce Pohádka. Ještě poslední foto před startem a…

14:57. Vyrážíme. Máme pár minut zpoždění. Skupina kamarádů z Metrostavu, na sraz jela na kole a tak se musela před startem občerstvit. Chápeme to, a tak se na ně nikdo vůbec nezlobí.

Pod vedením zástupkyně ředitelky mateřské školky Hanky, volíme přejezd přes starý most a najíždíme na cyklostezku. Po ní klidným a pohodovým tempem ukrajujeme kilometry na trase k Děčínu.

Po cestě jsme domluveni, že se k nám přidají kamarádi, jedoucí na dvoukole. Setkáváme se asi na polovině cesty a společně valíme do Děčína, kde už na nás čekají okolo 16:30 na festivalu Kramle. Tam budeme předávat, společně s Nadací ČEZ, šek ředitelce mateřské školky Pohádka.

V 16:35 přijíždíme do Děčína, Aleš Černohous – druhý handbiker a fotograf - volá moderátorce festivalu, aby nás ohlásila, a my konečně vjíždíme pod pódium, kde už čekají zástupci ČEZU a paní ředitelka.

Mise splněna. Šek předán. Krásný den je za námi. Máme nové kamarády. Co víc si můžeme přát. Jde se pařit na Africké rytmy.

Moc děkujeme vše, kteří se k nám přidali. Děkujeme festivalu Kramle za krásné přijetí. Děkujeme Aleši Černohousovi za spolupráci a krásné fotky. Děkujeme kamarádům z Metrostavu, že přijeli a byli s námi, za jejich velkou podporu na kolech.

A hlavně. Děkujeme nadaci ČEZ, že nám umožňuje pomáhat tam, kde je to potřeba!

15. června jedem Okolo Plzně a Budějovic! Přidáte se?

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.