OpenRace

První virtuální handbike závod má své finalisty!

Cesta
Přidáno 23.10.2018
Lajk

Desítky týmů celý rok soutěží v prvním virtuálním handbike cyklistickém podniku na světě :) Týmy mají naše trenažéry handbike a od jara do podzimu se pro své patrony snaží vyhrát jeho vlastní trenažér a samozřejmě dokázat, že jsou nejsilnější tým v Česku. Jedním ze tří finalistů je tým složený ze zaměstnanců naše generálního partnera Metrostav a.s. - a ne, není to "domluvený" :) Kdo lidi z metorstavu zná, ví že jsou to obrovský srdcaři, skvělí sportovci a velká parta super nadšenců, kteří sportem a charitou opravdu žijí. Od recepční až po inženýry a stavbyvedocí, všichni šlapou jako o život. Jedou pro Michal Břetenář. Je to super pocit, když desítky lidí jedou jen pro Vás. Mrkněte, jak parta z Metrostavu šlape a proč. A jestli jsou vám sympatický, držte jim palce. Metrostav je jeden z finalistů boje o titul Absolutního vítěze Open Race 2018, virtuálního celoročního závodu handbike trenažérů, pod patronací a za podpory Praha.eu a Praha sportovní

 

Dalším z finalistů je legenda ze severu Bronec a jeho tým. Nadační Fond Bronec Sport jede skvěle a šlape pro svého patrona naprosto úžasně. Třetím, kdo jim šlape na paty je tým generálního partnera projektu Open Race hlavní město Praha. Tady vše lídruje odbor sportu, ale aktivně se zapojují všechny odbory a makají pro patrona Matesa. 

 

Vítěz získá krásnou trofej z dílny Preciosa, absolutní vítěz Open Race, získá jeden trenažér krásný nová handbike trenažér pro svého patrona a samozřejmě už navždy bude prvním vítězem této unikátní série, kterou chceme dále rozvíjet. 


Vyhlášení vítězů proběhne v rámci Večer v Gala Cesty za snem 2018! 
Registruj se na gala https://cestazasnem.cz/prihlaska-gala-vecer
Aktuální výsledky Open Race https://cestazasnem.cz/prubezne-vysledky

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.