ČEZ Handy Kvadriatlon 2018

Registruj se na Kvadriatlon Praha!

Cesta
Přidáno 11.05.2018
Lajk

Unikátní závod pro všechny se blíží! Zapiš si do diářku 23.6. letní ČEZ handy kvadritlon dvojic ve Žlutých lázních

 

Co Tě čeká? Kolo, střelba, plavání, kánoe - čtyři discipliny v řadě zdoláš ve dvojici nebo postav štafetu v týmů o čtyřech lidech. Dáme ti loď, postavíme střelnici, uzavřeme Vltavu i Podolské nábřeží. Ty si vezmeš kolo a registruješ se s parťákem nebo v týmu. Společně si pak užijeme super závod, kde medaili dostane každý! Vyhraje ale jen jeden. 

 

 

 

Celodenní program ve Žlutých lázních, muzika, pláž, pití a lidi, co chtějí být v pohybu a bavit se sportem. Bez rozdílů, bez předsudků, otevřeno každému, kdo to chce zkusit. Pojď do toho s námi! Kvadriatlony si dávají profíci i amatéři, zdraví i handicapovaní, muži i ženy + dětský kvadriatlon!

 

Společně podporujeme dobrou věc s aplikací EPP Nadace ČEZ.

Podrobnější info zde a registraci můžeš provést přesně tady!

 čez handy kvadriatlon 2018

Kvadriatlon je součástí programu festivalu sportu a aktivního života Pražské LÉTO s Českou pojišťovnou ve Žlutých lázních. Celý den nadupaný program, atrakce, sporty, trenažéry, exhibice a veliký Wüstenrot KIDs Park pro nejmenší. + soutěže o super ceny jako mobilní telefony nebo akční kamery!!! Nepropásněte příležitost, jak si užít první letní sobotu nadupanou skvělými zážitky!

čez handy kvadriatlon 2018 

Uvídíme se?

 

Váš tým Cesty za snem

 

čez handy kvadriatlon 2018

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.