Metrostav Handy Cyklo Maraton

Výsledkové listiny Metrostav handy cyklo maraton 2016

Cesta
Přidáno 08.08.2016
Lajk

Výsledkové listiny METROSTAV HANDY CYKLO MARATON 2016

 

KATEGORIE OSMIČLENNÉ TÝMY

Pořadí

Jméno Týmu

Most

Most výhoda

Sedlo

Sedlo výhoda

Písek

Písek výhoda

Doba jízdy

Čekání

Výhoda

Penalizace

Celkový čas

1.

AZ - Pokorny 

3:24

01:00m

0:30:43

00:50m

9:28

00:01m

74:26m

00:25m

02:24m

00:00m

69:46m

2.

RAAM 2014 za školu SVÍTÁNÍ 

6:17

00:10m

0:31:37

00:40m

8:31

00:50m

74:39m

00:45m

00:00m

00:00m

72:14m

3.

Plzeň v žíle 

6:11

00:20m

0:32:24

00:35m

10:03

00:00m

75:28m

00:26m

00:17m

00:00m

73:50m

4.

Moravskoslezský kraj 

9:58

00:00m

0:45:25

00:00m

12:53

00:00m

76:29m

00:58m

01:20m

00:00m

74:11m

5.

BLINDMAN 

6:16

00:15m

0:30:16

01:00m

9:42

00:00m

79:50m

02:05m

00:00m

00:00m

76:30m

6.

Metrostav 

5:07

00:30m

0:36:08

00:20m

8:44

00:35m

82:12m

00:39m

02:35m

00:00m

77:33m

7.

MUP Škola bez bariér 

7:29

00:00m

0:36:55

00:15m

8:58

00:15m

79:51m

00:57m

00:41m

00:00m

77:43m

8.

Skupina Metrostav 

8:55

00:00m

0:40:11

00:00m

9:27

00:03m

79:29m

00:26m

01:02m

00:00m

77:58m

9.

PRECIOSA 

5:50

00:25m

0:38:51

00:00m

8:51

00:25m

84:09m

00:52m

03:55m

00:00m

78:32m

10.

DEBRA ČR 

7:00

00:05m

0:41:15

00:00m

11:56

00:00m

79:57m

00:21m

00:00m

00:00m

79:31m

11.

Wüstenrot cyklotým 

10:00

00:00m

0:40:17

00:00m

14:17

00:00m

81:24m

00:13m

01:01m

00:00m

80:10m

12.

Skládačky 2015 

4:32

00:35m

0:37:28

00:05m

8:11

01:00m

84:05m

01:01m

01:33m

01:00m

80:51m

13.

Spinálka Motol 

8:06

00:00m

0:34:58

00:25m

10:17

00:00m

81:58m

00:22m

00:00m

00:00m

81:11m

14.

PRAHA 

7:17

00:03m

0:34:05

00:30m

8:56

00:20m

81:52m

01:01m

00:00m

02:00m

81:58m

15.

Bronec Sport Cannondale 

7:42

00:00m

0:38:51

00:00m

8:43

00:40m

84:19m

00:57m

00:00m

00:00m

82:42m

16.

Měst. část Praha 6 a Nadační fond Šestý smysl 

7:33

00:00m

0:37:38

00:03m

9:26

00:05m

83:53m

00:27m

00:00m

00:00m

83:18m

17.

Bronec Sport Škvoři 

8:34

00:00m

0:37:53

00:01m

9:57

00:00m

85:00m

00:50m

00:00m

00:00m

84:09m

18.

ALTECH tým 

7:44

00:00m

0:40:56

00:00m

8:49

00:30m

88:25m

00:19m

01:34m

00:00m

86:02m

19.

DELIKOMAT 

13:00

00:00m

0:50:30

00:00m

13:37

00:00m

87:01m

00:24m

00:04m

00:00m

86:33m

20.

Osmikrásky 

10:31

00:00m

0:48:25

00:00m

12:03

00:00m

92:56m

00:22m

00:00m

00:00m

92:34m

21.

OTTOBOCK TÝM 

8:58

00:00m

0:37:13

00:10m

9:46

00:00m

94:34m

00:19m

00:47m

00:00m

93:18m

22.

FLOWER POWER 

10:40

00:00m

0:42:19

00:00m

11:24

00:00m

94:38m

00:18m

00:00m

00:00m

94:20m

23.

Centrum Paraple 

4:10

00:40m

0:47:25

00:00m

9:22

00:10m

95:50m

00:18m

00:54m

01:00m

94:48m

24.

Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava Tým 

7:22

00:00m

0:39:34

00:00m

10:18

00:00m

99:10m

01:01m

00:29m

00:00m

97:40m

25.

BRONEC SPORT FATBIKE TEAM 

17:56

00:00m

1:04:13

00:00m

12:48

00:00m

99:17m

00:54m

00:06m

00:00m

98:17m

26.

Kraj Vysočina 

9:34

00:00m

0:48:30

00:00m

11:35

00:00m

102:14m

00:27m

01:40m

00:00m

100:07m

27.

Bronec Beauties - Bébéčka 

9:37

00:00m

0:52:01

00:00m

0:00

00:00m

105:34m

00:38m

01:12m

00:00m

103:44m

28.

EPP NADACE ČEZ 

3:28

00:50m

0:39:32

00:00m

10:47

00:00m

DNF

01:04m

01:42m

00:00m

DNF

29.

FitKoloběh - dej koloběhu života jiný DRIVE 

8:28

00:00m

0:49:30

00:00m

0:00

00:00m

DNF

00:58m

03:47m

00:00m

DNF

30.

Základní škola pro tělesně postižené Liberec 

10:31

00:00m

0:00:00

00:00m

0:00

00:00m

DNF

00:40m

00:00m

00:00m

DNF

31.

EPP SKUPINA ČEZ 

15:57

00:00m

0:00:00

00:00m

0:00

00:00m

DNF

00:30m

00:00m

00:00m

DNF

32.

Barclays 

14:10

00:00m

0:45:24

00:00m

0:00

00:00m

DNF

00:29m

00:00m

00:00m

DNF

33.

Ostrava!!! 

7:20

00:01m

0:43:17

00:00m

0:00

00:00m

DNF

00:23m

00:00m

00:00m

DNF

34.

Jedeme pro Světlušku 

0:00

00:00m

0:00:00

00:00m

0:00

00:00m

DNF

00:00m

00:00m

00:00m

DNF

35.

Agrofert 

0:00

00:00m

0:00:00

00:00m

0:00

00:00m

DNS

00:00m

00:00m

00:00m

DNS

 

!Při závěrečné kontrole údajů z GPS trackerů bylo zjištěno pochybení v udělení penalizace Týmu Plzeň v Žíle. Tato penalizace byla tedy stažena a pořadí se změnilo. Třetím týmem není Moravskoslezský kraj, ale právě tým Plzeň v Žíle. Tímto se omlouváme za komplikace, které vznikly v procesu kontroly zakázaných úseků, čítající 30 hodin práce dvou komisařů. Věříme, že pořadí není to hlavní kritérium, že jedeme pro sebe, pro druhé, pro myšlenku integrace v praxi.

 

KATEGORIE ČTYŘČLENNÉ TÝMY

Pořadí

 

Jméno Týmu

Most

Bonus

Sedlo

Bonus

Písek

Bonus

Doba jízdy

Čekání

Výhoda

Penalizace

Celkový čas

1.

Heř Man Team

04:20

01:00m

00:39:24

00:40m

08:51

01:00m

97:17m

01:05m

06:10m

01:00m

88:22m

2.

K4

07:54

00:40m

00:38:37

00:50m

10:12

00:40m

94:10m

00:25m

00:00m

00:00m

91:35m

3.

Bronec Sport - Píchlej Řetěz

07:42

00:50m

00:41:24

00:35m

09:34

00:50m

99:07m

01:08m

03:33m

00:00m

92:11m

4.

Bronec sport Sjetej ráfek

08:45

00:35m

00:36:23

01:00m

10:28

00:35m

DNF

00:42m

00:00m

00:00m

DNF

 

 

ČASOVKA 700KM KARLA IV. / PRAHA - UNIČOV

Nejrychleší tým: BLINDMAN

 

 

KRÁL VRCHAŘŮ - hanndicapovaný jezdec / Červenohorské sedlo

Miloš Bauer - Tým AZ Pokorný - čas 4 minuty 9 sekund

 

 

KRÁL SPRINTERŮ - Písek

Martin Záruba - Tým Metrostav - čas 1 minuta 36 sekund

 

 

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.