Metrostav Handy Cyklo Maraton 2017

FitKoloběh@ TJLK - dej koloběhu života jiný DRIVE

FitKoloběh@TJLK Je pohodová parta sportovců, hobbíků, kteří svým nadšením pro sport dokáží nakazit i nesportovce. A přesně tahle partička vznikla naprosto spontánně, nečekaně a to již v roce 2016. Máme společně za sebou již pro nás první ročník Metrostav handy cyklo maraton 2016 a v něm pokračujeme dále. Cílem je propojení komunity sportovců profíků, hobbíků a lidí s handicapem. Celý rok se připravujeme společně jako jeden tým na nejnáročnější závod v ČR. Pět společných dní ve dne v noci, nonstop, procestujeme celou Českou republiku a část Německa. Závod je náročný v mnoha směrech, možná více na psychiku než na fyzičku. Umíme překonat samy sebe, žít jako jeden, sdílet, pomáhat si a ukázat, že život handicapem nekončí. Těšíme se na společné úsměvy, zážitky, hádky, špinavé zuby, smradlavé nohy, hladová bříška, nalíčená líčka:) Společných 5 dní nám ukáže, zda na to opravdu máme! Metrostav handy cyklo maraton 2017 jedeme pro RADOST a pro ty, co to opravdu potřebují. Jdeme na to! Jsme jediný tým s třemi handicapovanými sportovci. www.cestazasnem.cz 1-5.8.2017, 2222km/111hodin to je unikátní projekt, který musíš zažít. Naše motto: Překážky v nás vyburcují vlohy, které by v nás za příznivých okolností zůstaly dřímat:) Naše hymna: https://www.youtube.com/watch?v=7De-UU9qB9Q Patroni: Tomáš Vágenknecht /rok 2016/ Jana Flechtnerová /rok 2016, 2017/ Tomášek Voborník / rok 2017/ Handbike: Tomáš Nevěčný Jirka Vokurka Tricykl - František Vlček Více info na: http://www.cestazasnem.cz/o-projektu-1-3 Sleduj nás on-line na FB a staň se fanouškem právě TEĎ! Po maratonu nekončíme sleduj a sdílej s námi nové a nečekané zážitky, přidej se k nám! Za tým Renata Kašparová a Jaroslav Hantl / kapitání týmu/ Náš tým podporuje Pardubický kraj- ing. Pavel Šotola. Společnosti: Nika Logistics, Medesa, Bike-sport Chrudim, FitKoloběh, TJ léčebna Košumberk, Kiekert-CS, VS Chrudim. web: www.fitkolobeh.cz, www.cestazasnem.cz Staň se i TY partnerem našeho týmu a napiš si o více informací. Jak se zapojit a být u toho s námi je jen na tobě. Nebo prostě buď jen tak naším FUN:)

Komentáře k týmu

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Tomáš Nevěčný
06.08.2017 09:54
Ano ano, v Hostinném jsem byl, sice je to už nějaký rok, ale byl :-)
Jana Kynčlová
04.08.2017 22:25
Trutnov zdraví Váš tým...:-)....Mávám Vám z okna do tmy.... :-)...DRŽTE SE...!!!! Ať dorazíte všichni zdrávi do cíle.....Tomáši....nebyl jste někdy na rehabilitaci u nás v Hostinném....????..:-)
02.08.2017 21:13
Jen tak dál, jde vám to vážně dobře. Zítra plánuju výlet do Litomyšle, tak třeba se uvidíme :-)
Kateřina Štoková
04.07.2017 15:46
Renčo já už můžu jet, já totiž tuhle hymnu mám jako vyzvánění v mobilu už pár měsíců :D :D Koukám koukám, že jsme jasně nepočetnější tým :) :) Pecka :) :)
Renata  Kašparová
29.06.2017 06:59
Start již brzy nám do kopyt hraje tato hymna...:)
https://www.youtube.com/watch?v=7De-UU9qB9Q