Metrostav Handy Cyklo Maraton 2017

Tým Praha 6

Cesta za snem
Lajk Fandit týmu

Komentáře k týmu

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.
Draci Větráci
06.08.2017 20:13
Přátelé, kamarádi, jsem jenom blondýna a tak jsem dosud nenašla nikde výsledkovou listinu. Prosím, prosím, písněte mi link, ať vím jak do kompletně dopadlo. Díky, příští rok se polepším.
Lenka Janáčková
05.08.2017 17:56
Fanoušci týmu Praha 6 (vy všichni níže), po vzoru paní Vlaďky - jsem jejím psaním dojata, také děkuji za příjemně strávený týden. Vaše komentáře jsem četla velice ráda. Tak zase, doufejme, se tady příští rok sejdeme. Mějte se krásně.
Draci Větráci
05.08.2017 11:00
Obrovská gratulace celému týmu!!!
Šestkáááá je domáááá a nám se ještě pořád točí hlava z toho Vašeho výkonu (na jedničku podtrženou a ještě s hvězdičkou) .
Za svitu měsíce i světlušek a za burácení chorálu "To jsou božííííí bojovníci" byla přesně v 00:12 vztyčena na samotě u lesa vlajka Prahy 6. Pak začaly lítat zátky od šampáňa a rozjela se parádní oslava. Zajíci a srnky se nejdřív divili, co že se to děje??? Když jsme jim ale objasnili důvod naší bujaré oslavy, tak se přidali a též mohutně tleskali pacičkami a dupali kopýtky. Pořádkovou pokutu za rušení nočního klidu jsme pak neplatili jenom proto, že jeden člen dorazivší policejní hlídky je vášnivý cyklista ..... .

Báječná děvčata, báječní kluci, děkujeme za ten famózní výkon. Byla to nádhera od začátku až do konce! Jsme moc rádi, že jste dojeli ve zdraví, že jste skvěle spolupracovali v týmu i se soupeři a že jste k tomu všemu ještě - jako třešinku na dortu - přidali (pokud se nemýlíme) dosáhli i nejlepšího umístění v historii CHM.
Přejeme Vám rychlou regeneraci a krásné odpoledne i večer na Kampě. Bylo nám ctí! Dííííííky!!!

P.S. Zdravíme a děkujeme také Lence, Martině, Rudovi, Nikitě a dalším. Bylo to s Vámi v tom špalíru u trati fakt super!!
P.P.S. Nikita na to kápla, Praha 6 je trochu jako Italové a v létě opravdu večeříme trochu později. Hranice hl. města byla ale dobyta s rezervou už před půlnocí. Takže bohatě splněno a basa Plzně se chladí ....

Zdravíme i Vaše soupeře a všem blahopřejeme!!!!! Všichni do toho dupali skvěle a umíchali pro nás fanoušky ten nejkrásnější adrenalinový koktejl! Jo a Altechu vyřiďte, že kdybyste nemuseli cestou rozdávat tolik autogramů, tak byste tu cílovou pásku proťali spolu s nimi (nebo i dřív).

Díííííky a ..... zase za rok!!!!!
Lenka Janáčková
05.08.2017 09:02
Týme, jste moji tajní hrdinové. Jízda to byla neuvěřitelná. Smekám.
Teď řádně odpočinout, dobrat kalórie a večer to již v klidu pěkně oslavit.
Užijte si to na plný pecky.
05.08.2017 07:21
Hip hip hurááááááááááááá!!!!! Jsou v cíli!!!!!!! Jste nejlepší!!!!!! GATULUJI!!!!!!
A už NEJEDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!! :-)
Brutální Nikita
05.08.2017 00:16
Gratulujeme !!!!!! Jste báááječní !!!!!! Není nic těžšího, než překonat sám sebe !!! A téměř jste splnili úkol svých fanoušků – na večeři doma – jen těsnotka těsná přes půlnoc… :-) No, každý večeří jindy, že jo… Tak si to užijte !!! A hlavně zaslouženého odpočinku !!! Ikarové… :-)
Brutální Nikita
04.08.2017 22:01
Jo, jóó, už menší půlka poslední štace. A na tý mapě to vypadá tak hezky z kopce - seshora dolů :-):-):-). Makáme, makáme !!!!!! Jedééééééém !!!!!!!!!!!!!!!! Go Go Gooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dáááááááááááááááte !!! Na Kampě už na vás čekaj !!!
04.08.2017 21:22
Ti dáte!!! Musíte!!!! Tlačím vás očima po mapě, tak snad to aspoň trochu pomůže. Jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!
Lenka Janáčková
04.08.2017 20:22
Už se řítí, už tam budou........pak i to pivko s chalany a děvuchamy z Moravskoslezského týmu dají :-D
Brutální Nikita
04.08.2017 19:28
Taktizujete nebo hrajete mariáš ??? :-):-):-) Rumburk, to už maj za pár, no 4 hoďky. Ale s tak skvělou fanouškovsko-energetickou podporou TO DAJ !!! Jsou to skvělí bojovníci !!! Přeji hodně energie, sil, výdrž, štěstí, přízeň osudu i přírody, vítr v zádech a lehké pedále !!!
Lenka Janáčková
04.08.2017 19:03
Auto opraveno, cesta se uklidnila...jede se dál. A krásně se jede dál. 24. zastávka a pak už jen Práháááááá!
Chlapci a děvčata smekám před Vašim úsilím, odvahou. Jste hrdinové.
Draci Větráci
04.08.2017 18:06
Vážená a úžasná "Šestko", přejeme pohodu a sílu do zbývajících km, ať to přes Německo pěkně sviští a v pohodě dorazíte do Rumburku. Jste skvělí a o to víc nás mrzí, že se musíme odmlčet z trati. Opouštíme náš připojovací bod a drandíme zase na samotu u lesa (plán byl vyjet ráno, ale nemohli jsme se odtrhnout od počítače). Hned jak dorazíme, šplháme na první borovici a chytáme signál, abychom byli u toho, až protnete cílovou pásku (vsadili jsme basu Plzně na to, že to bude ještě dneska!!!! ). Díííky, dííííky a těšíme se na závěrečný spurt!!!!
Draci Větráci
04.08.2017 16:49
Vítejte v Jablonci!!!! To byla tedy dech beroucí jízda (huráááá - Altech prozatím setřesen§ !!!! Tlak nám z toho pěkně stoupl, musíme si to odlehčit nějakým vtípkem. .... znáte třeba tenhle: Ptají se vítěze cyklistické Tour jak se cítí. Odpověď zní: "Necítím nohy, necítím ruce, necítím záda, .... cítím se skvěle!!!" No tak asi tak .... :-) a teď rovnou do Rumburka. Jedéééééééééééééééém!!!
Jana Kynčlová
04.08.2017 16:02
Před chvílí jsem potkala Váš tým....Jela jsem na kole naproti Vám - v Rudníku - Krkonoše....Váš cyklista na mě vyplázl jazyk....:-))))....Koukala jsem totiž "jak tele".... - a zkoumala, zda OPRAVDU zda OPRAVDU to potkávám ty BORCE, co jedou TEN cyklomaraton..... :-)....a ano...byli jste to Vy......Přeji hodně sil a šťastný dojezd do cíle....:-)
04.08.2017 15:55
Jablonec se blíží, tedy tým se k Jablonci blíží. :-) :-) :-) Honem honem, i když je strašné vedro a dusno - tedy aspoň tady na západě Čech. Ale vy jste borci a borkyně, jedete parádně!!! Už je to jen kousek!!!!
Jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!
Draci Větráci
04.08.2017 15:36
Holkýýý, klucíííí dupejte!!!, Semily už na dostřel!! Pak si to hned rozdáte s č. 13 a č. 22 ve veledůležité časovce do Železného Brodu., ale nepochybujeme, že z ní vyjedete první. Budeme tam s Vámi!!!!!
Draci Větráci
04.08.2017 15:06
Je to výýýýborný, malilinkatá krizička zažehnána, vlčáci setřeseni a Šestka to mastí nábližkou do Semil. Takže parááááááda!!!!
Lenka Janáčková
04.08.2017 13:36
Asi docházelo k předávce, rychlost se zvyšuje..........a zase jedeme na plný perdy :-)
04.08.2017 13:10
Před naším týmem je už jenom jeden průjezdní bod , Jablonec , potom už to bude jenom z kopce.Tak tedy šlapem...
Draci Větráci
04.08.2017 13:07
... a to se podívejme, ono se nám to tam v těch kopcích nějak zahušťuje! Altech chytl třetí dech a Wustenroti si to nenápadně hasí jižním obchvatem. To bude v pohodě! Pěkně doplňte tekutiny, přidejte nějaký ten proteinek a ukažte jim, že jste nejen fyzicky, ale taky psychicky skvěle připraveni. Jedéééém jedééééém , Šestka ani metr zadarmo!!!!!
Draci Větráci
04.08.2017 11:43
Velká gratulace ke vstupu do kláštera!!!! Koukáme, že Vám tam do žil nalili spoustu nové energie a už to perdíte na Gablonz. Tak ať je větřík v zádech a vysoký tlak jen v pedálech!!! .... jo a na večeři doma!!!
Draci Větráci
04.08.2017 10:27
Paráááááda, laktát nelaktát, stále držíte, makáte, trháte !!!! Broumovský klášter už je jen za kopcem, tak šťastnou cestu!!!
Lenka Janáčková
04.08.2017 09:58
Jo a děkujeme razovite Brutální Nikitě za slova. Ty budeš asi dobry cyp :-D
Lenka Janáčková
04.08.2017 09:48
Vy tedy frčíteeeee! Jste klucí a holky šikovní. V noci asi počasí trochu potrápilo. U nás na jihu teď tedy pršavo dost. Fakt nechápu, jak můžete podávat takovéto výkony jeden den přes 30 stupňů a pak zase dvacet. Mně se dělá tlakovo blbě při sezení :-) Jste borci! Držte se!
Draci Větráci
04.08.2017 09:03
.... zjišťujeme, že jste se pro nás stali návykoví. V noci divoké sny, ve kterých se proplétáme barevnými stužkami napříč republikou a studený pot na čele, když Vás hned na některé z nich nevidíme. Po probuzení pak hned nastupuje abstinenční třes a místo snídaně sháníme první ranní dávku čerstvých informací: "sakra kde je ten zatracenej noťas???? Aha, zůstal v koupelně, když jsme ho tam zapnutý zapomněli při večerní hygieně .... ! Týjo, ona došla baterka :-((((, tak, sakra, kde je ten kabel???? Takhle ten průjezdní bod nestíháme .... ! Honem, honem, kde je ten cetlík s těma našima propočtama???? Jo, jo,dobrýýýýý, živí a zdraví jedou jako hodinky. Prima, tak dáme rychlý kafe, něco na ten chraplák a za chvíli další dávku.
jojo super život závisláků!!!! Škoda, že to dneska skončí:-((. Ježíši, co my pak budeme dělat????
P.S. No halt asi oprášíme to kolo na půdě!!!!!
Draci Větráci
04.08.2017 08:33
"Okolo Hradce v malé zahrádce ....
... a jdeme do finále, vře to na place ....
Ahoj týme, přejeme krásné a taky poslední :-( ráno na trase. I když nohy asi hodně bolí, svištěte to co to dá přes hory i doly, Praha totiž netrpělivě čekáááá!!!!!! Tak hop, hop, hop, jedéééém!!!
04.08.2017 06:58
I při průjezdu Ostravou jste sklidili obdiv , doufejme že Hradec Králové nezůstane pozadu.Při dnešní jízdě přeji pokud možno co nejrovnější asfalt...zdravím
04.08.2017 06:58
Dobré ráno, dnes to vypadá na pěkný záběr v horách, pokud správně koukám do mapy. Tak namasírovat těla, dobít energii. Už jste projeli větší část trasy závodu, tak ten pidi kousíček, co vám zbývá, již dáte!!!!!
Jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!
Brutální Nikita
04.08.2017 01:32
Rázovitá černá hvězda Ostrava zdraví sympatickou Prahu 6. Těší mne, že na Váš tým při bouřlivě plamenném průjezdu našim krajským městem nespadla žádná z hutních věží či hlídek na nich usazených... :-):-):-) Máte fajn a vtipné fanoušky... Týmu přeji co nejlepší dojezd !!!
Draci Větráci
03.08.2017 22:51
Hoší dupem, dupem, Litomyšl coby kamenem ... .Pan Smetana už tam nedočkavě čeká .... a složil pro vás zbrusu novou árii:
Proč bychom se netěšili,
když nám Pánbůh zdraví dal,
proč bychom se netěšili,
když nám kolo frčí dál.
Tak plnou parou ke Smetanovým do Litomyšle hiphip a tralala
03.08.2017 22:12
Z Moravské Třebové do Litomyšle je to 34 km , to do půlnoci zvládnete hravě ..
03.08.2017 21:12
Už tu basu piva pro každého zamlouvám v pivovaru!!! Šťastnou cestu přes noc, jeďte opatrně a rychle!!!! :-)
Jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!
03.08.2017 21:07
Basu Plzně pro každého samozřejmě...
Draci Větráci
03.08.2017 21:02
... no a v noci to tým umí parádně!!! Tož se těšíme na Vaši další excelentní noční jízdu! .... a že by třeba i nějaký ten únik v kopcích ;-).
Jojo, je nám jasný, že dnešek Vás pěkně prozkoušel a organismus už má i nárok nadávat, řvát či dokonce stávkovat. Na mapě to ale rozhodně vidět není a my posíláme nové síly, aby ani nadále vidět nebylo. Vydržte, Vy to dáte.
No a kdy v Praze? Basu Plzně na to, že v pátek jsou doma jak na koni (teda jako na kole) :-).
03.08.2017 20:52
Kastelán z Bouzova vás již netrpělivě vyhlíží , tak mu zamávejte..
Lenka Janáčková
03.08.2017 20:32
Tak se nám to blíží do finiše. Před týmem poslední noc. Kdypak tu Prahu asi daj, co? :-)
03.08.2017 20:32
Jestli dobře počítám je náš tým v první desítce.To je bezva...
Lenka Janáčková
03.08.2017 13:23
Ostravo Ostravo
kde jsem oči nechal
když jsem k tobě spěchal
Ostravo Ostravo
černá hvězdo nad hlavou
03.08.2017 12:54
Koukám, že už frčíte na Ostravsko!!! Pamatujte, že Ostravsko je takovy kraj razovity (Míra bude vědět)!!!!!! Nenechte se vyvést z míry a jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!
03.08.2017 12:27
Z Kopřivnice rovnou na Ostravu , z hutních věží už jste určitě vidět . Šlapej dál.. :-)
Draci Větráci
03.08.2017 12:08
Jasně, rozumíme a chápeme. Však fanoušci jsou od toho aby fandili! a na konverzaci s pelotonem nečekají, ta se nenosí ani Tour. Nás baví už jen to, že jsme u toho a že to pěkně klape a šlape.
A co na trati? Aha!!! Supéééérr!!!! V tandemu se Skládačkama zdoláváte jak kopce, tak i "Prostě dýchej". Palec nahoru za skvělý výkon i taktiku!!
Lenka Janáčková
03.08.2017 10:59
Vážení podporovatelé týmu, kamarádi, přátelé.........jako každý rok je závod náročný, takže komunikace s týmem je omezena na minimum. První sms od bráchy od začátku závodu: "Já teď v Ostravě karavanem. Jdu spát. Čekáme na další tým. Jeli jsme nakonec z Loučné nad Lužnicí my až do Slavkova. Tam jsme předali štafetu už ani nevím kdy. Jsem unavený moc :-) Pa a dobrou :-)"
Předávám Tomšovi Vaše povzbudivé komentáře smskama. Pro tým jsou velice důležité a jsou za ně moc rádi, takže pište.
Draci Větráci
03.08.2017 10:17
Zdravíme do Holešova. Je to paráda! Přejeme hodně sil do kopců!!!!
Draci Větráci
03.08.2017 08:38
Krásné ráno všem, rovnou ze spánkového depa si to ještě mžourající šineme k noťasu a jsme strašně zvědaví, jak to v noci dopadlo??? tááák , jj, už to na nás blikááá, už se to rozsvěcí, mapa naskakuje, ..... a je to tady... BOMBA!!!! Slavkov pokořen a se Skládačkama svorně galusku na galusce. Tak tohle je teda na potlesk ve stoje!!!! Zamačkáváme slzu dojetí nad tím skvělým výkonem a blahopřejeme k nádherné noční jízdě. Jste vážně skvělí!! Ať Vám to takhle frčí dál!!! Šestka jéééééédéééééé!!!!!
P.S. teď lehce vážněji!!! Máme na Vás jednu a tu nejdůležitější prosbu (a to nejen proto, co se přihodilo třeba v noci Asekolu). Jeďte, prosím, hlavně na pohodu a bez nehod.
Před Skládačkou, za Skládačkou,
to takový problém není,
hlavně v cíli ve zdraví,
fanoušek to nejvíc ocení.
Chtěli bychom si to s Vámi prostě užít až do Prahy. Díííky.
03.08.2017 06:53
Přeji krásné ráno , bude asi zase velké teplo,Tak nezapomeňte dodržovat pitný režim.A jedééém..!!!
03.08.2017 06:00
Dobré ráno, teda to je neuvěřitelné, co jste za noc ujeli. Jen tak dál!!!!!
Jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!
Draci Větráci
03.08.2017 03:45
jojo, tak Vy nakonec po 413, tak to držíme palce. Z toho našeho "připojovacího" bodu je to teda fakt adrenalin!! Jakpak tohle dopadne??? To musíme trochu vydýchat!!! Pardon, jen na chvíli si zajedeme na občerstvovačku do spánkového depa. Držte se !!!
Draci Větráci
03.08.2017 03:26
Týjo, jako by to ty Skládačky četly. Šláply do toho a v Suchohrdlech to mastěj doprava po 408. Tak šup, šup za pěkně za nimi!!! Jsou to kluci mazaný, tou 408 jel před tím jako jediný také Moravskoslezský kraj a na mapě to vypadalo, že to tam snad jede úplně samo nebo co!!
Draci Větráci
03.08.2017 03:10
Velká gratulace ke skvělému nočnímu výkonu a k dobytí Vranova Tímhle tempem je vínko za kuropění ve Valticích jisté! No a pak si hned dáte Skládačky ke sváče!!! Jsou to sice sympaťáci, ale už se těšíme a hlavně Vám věříme, že jim pěkně v pravidelném rytmu ukážete záda!!!! Takže voláme na trať: "Skládačky jen ztěžka funí, když kolem nich Sestka do Valtic to tuní"!! Jedééééééém!!!
Draci Větráci
02.08.2017 20:54
Zdravíme do Holašovic a dále na jih. Jedete fakt jako draci. A to doslova ... pro nás jste vítězové a to nejen v etapě do Dobříše.
P.S. Vypočítali jsme si, že v Dobříši budete na 16-tou a tak jsme vyrazili, abychom Vás povzbudili na místě a předali povolený doping. Jenže jste byli móóóóc rychlí. Když jsme dojížděli k zámku už jste to drandili dál na jih, jen jsme Vás potkali v protisměru a než jsme se stačili otočit, tak jste byli v nedohlednu. Takže doping jsme poslali po č. 21 za Vámi a alespoň povzbudili týmy, co máte v zádech.
Přejeme klidnou noc a ať to do Znojma pěkně fičí.