Metrostav Handy Cyklo Maraton

Startovní listina

          STARTOVNÍ LISTINA METROSTAV HANDY CYKLO MARATON 2016

 

             Start

   Číslo

     Tým

Kapitán

13:01

1

     BLINDMAN

Pavel Voříšek

13:02

2

     PRECIOSA

Pavel Brzák

13:03

3

     Plzeň v žíle

Jan Kadlec

13:04

4

     K4

Radoslav Kvaček

13:05

5

     PRAHA

Zdenek Hubner

13:06

6

     FitKoloběh - dej koloběhu života jiný DRIVE

Renata Kašparová

13:07

7

     EPP NADACE ČEZ

Jaroslav Riedl

13:08

8

     FLOWER POWER

Eliška Křížová

13:09

9

     Metrostav

Jana Komárková

13:10

10

     DELIKOMAT

Veronika Šťastná

13:11

11

     Bronec Sport - Píchlej Řetěz

Pavel Štok

13:12

12

     Bronec Sport Škvoři

Robert Škvor

13:13

13

     EPP SKUPINA ČEZ

Karel Fiala

13:14

14

     Měst. část Praha 6 a Nadační fond Šestý smysl

Tomáš Janáček

13:15

15

     RAAM 2014 za školu SVÍTÁNÍ

Michal Panuška

13:16

16

     Moravskoslezský kraj

Gabriela Vysocká

13:17

17

     Agrofert

Ondřej Sečka

13:18

18

     Jedeme pro Světlušku

Petr Muller

13:19

19

     Centrum Paraple

Hana Melicharová

13:20

20

     DEBRA ČR

Tomáš Paseka

13:21

21

     OTTOBOCK TÝM

Tomáš Hajský

13:22

22

     Skládačky 2015

Filip Štupl

13:23

23

     Ostrava!!!

Andrea Vojkovská

13:24

24

     ALTECH tým

Hana Hráčková

13:25

25

     BRONEC SPORT FATBIKE TEAM

Martin Bronec

13:26

26

     Bronec Beauties - Bébéčka

Veronika Hložková

13:27

27

     Bronec sport Sjetej ráfek

Marti Pichl

13:28

28

     Osmikrásky

Lenka Janáčková

13:29

29

     Heř Man Team

Heřman Volf

13:30

30

     Barclays

Luboš Housa

13:31

31

     Bronec Sport Cannondale

Miroslav Filanda

13:32

32

     Spinálka Motol

Zuzana Hlinková

13:33

33

     Základní škola pro tělesně postižené Liberec

Tomáš Šantroch

13:34

34

     Kraj Vysočina

Petr Stejskal

13:35

35

     MUP Škola bez bariér

Petr Vyhnánek

13:36

36

     AZ - Pokorny

Miloš Bauer

13:37

37

     Wüstenrot cyklotým

Radim Dvořáček

13:38

38

     Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava Tým

Wroblowský Tomáš

13:39

39

     Skupina Metrostav

Martin Jedlička