Handbike trenažér 
Alpha EVO 3


Multifunkční trenažér
GAMMA EVO 3

Pohybové rehabilitační trenažéry

Unikátní trenažéry pohybu speciálně vyvinuté pro osoby s omezením pohybu. Stroje jsou určeny pro každodenní rehabilitaci a udržování se v kondici. Dobrá kondice znamená kvalitní život, jak po fyzické, tak po psychické stránce. Stroje kombinují robustní bezúdržbovou mechaniku s moderními technologiemi. Za trenažéry stojí pět let vývoje a testování. Pohybové trenažéry jsou bezbariérové. Využívat je mohou lidé s pohybovými omezeními i lidé bez omezení, dospělí, děti i senioři.

Handbike trenažér

Alpha EVO 3

Unikátní domácí simulátor handbike cyklistiky pro začátečníky i pokročilé. Posuvná sedačka i nastavitelné úchopy zaručují variabilitu pro uživatele od 100 cm do 200 cm výšky. Elektromagnetický brzdný systém kola je propojen pomoci Bluetooth s řídící jednotkou Lenovo Tab 10. V tabletu, zobrazovací a řídící jednotce, je umístěna aplikace Rouvy se stovkami video tras z celého světa. Tablet je možné zrcadlit na TV a podnikat reálné jízdy na všech světadílech. Součástí je také rozsáhlá sada tras z České republiky. Počítačově řízený brzdič simuluje sklon trasy a samostatně nastavuje odpor tak, aby zážitek z jízdy byl co nejvěrnější reálné jízdě na handbike. Na stroji lze využívat augmentovanou realitu, účastnit se soutěží a závodů nebo sledovat aktivity ostatních účastníků. Pro lidi s těžkým postižením lze bez užití klíče odmontovat sedačku a využívat nájezdovou rampu pro invalidní vozík. Stroj má vestavěnou převodovku ve středu kola. Sedačka je osazena třemi bezpečnostními pásy. Trenažér je vhodný pro osoby se zdravotním handicapem, seniory, ale je přínosný i pro osoby bez handicapu.

Multifunkční trenažér 

Gamma EVO 3

Pohybový rehabilitační trenažér simulující tři sportovní disciplíny v jednom. Tento stroj byl vyvinut pro maximální procvičení horní poloviny těla s ohledem na omezení osob s handicapem. Simuluje běžecké lyžování, veslování a pádlování. Stroj lze rychle a jednoduše nastavit na požadovanou disciplínu pomoci nastavení klatek. Simulátor disponuje posuvnou sedačkou a nastavitelným opěrákem. Stroj je osazen řídící jednotkou Concept 2 pro volbu tréninků a sběr dat. Je také osazen držákem mobilního telefonu s možností propojení trenažéru a mobilního telefonu. V telefonu lze používat další aplikace pro vytvoření ideálního tréninku a prožitku z jízdy. Odpor lze nastavit na stupnici 1 – 10. Stroj v plné výbavě je osazen nájezdovou rampou na vozík s možností rychlé demontáže sedačky. Dále je osazen držákem na nohy a kolečky pro snadnou manipulaci se strojem. Sedačka disponuje třemi bezpečnostními pásy. Trenažér tří sportovních disciplín je vhodný pro handicapované, seniory, ale také pro osoby bez handicapu.

!!! Hledáme
lvice  !!!

Galavečer
Cesty za snem

Moneta Czech tour
v Liberci

Ze zákulisí
e-shopu


Pohybové trenažéry – idea Heřmana Volfa
Heřman Volf, bývalý vrcholový atlet, usedl na invalidní vozík po nehodě na lyžích. V letech 2009–20012 objel Evropu na handbiku. Je ředitelem nejdelší cyklistické akce v Česku Metrostav handy maraton, kdy stovky handicapovaných i nehandicapovaných cyklistů objíždějí Česko na trase 2222 km v limitu 111 hodin. První trenažéry vznikaly v garáži za použití dílů ze starých kol. Dnes se simulátory pohybu vyrábějí profesionálně v Neratovicích, kompletně v Česku. Každý kus je testován naším týmem a vývoj neustále pokračuje. Trenažéry najdete ve všech rehabilitačních ústavech v Česku, centrech následné pomoci, spinálních jednotkách, u para sportovců i u desítek handicapovaných lidí v Česku a na Slovensku. 


Trenažér ručního řízení 

Možnost řídit je pro člověka s handicapem základem soběstačnosti a kvality života. Řízení pouze za pomoci rukou se může zdát z počátku obtížné. Trenažér ručního řízení slouží k získání tolik potřebné sebedůvěry. Tyto trenažéry jsme darovali do 4 rehabilitačních ústavů, kde jsou volně přístupné klientům.

!!! Hledáme
lvice  !!!

Galavečer
Cesty za snem

Reference

Bc. Jan Tománek / Mistr světa v 70,3 Iron Man, profesionální handbiker, běžec na lyžích
Heřman Volf / Předseda Cesta za snem, z.s., autor pohybových simulátorů 

Naše pohybové a rehabilitační trenažéry doporučují špičkoví odborníci na pohyb, amatérští i profesionální sportovci

Pohyb a každodenní rehabilitace je základním kamenem plnohodnotného života člověka s handicapem či seniora. Procvičování svalů, posilování srdce a oběhového systému je prvotním předpokladem pro zdravou duši i tělo. Člověk udržující se v kondici disponuje silnějším imunitním systémem a je tak odolnější vůči onemocněním. Kondice je také základním předpokladem samostatnosti a možnosti žít aktivní život. Práce, rodina, zábava, to vše je podmíněno co nejlepší schopností svalů a oběhového systému. Trenažéry jsou vyvinuty tak, aby byly přínosem lidem v jejich každodenní rehabilitaci pro život. Na jejich nezbytnosti se shodli přední odborníci na dané téma.

Mgr. Ondřej Ješina, Ph.D. / Předseda České asociace aplikovaných aktivit, Univerzita Palackého
Mgr. Miroslav Zítko / Předseda České asociace Sport pro všechny 

Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc. / Emeritní přednosta FN Motol, chirurg
Mgr. Jakub Pětioký MBA, DiS / Náměstek pro rehabilitaci, vědu a výzkum RÚ Kladruby 

Zaujaly vás naše trenažéry? 

1
Naše trenažéry vám na vyžádání předvedeme. 
2
Dodáme vám všechny potřebné informace. 
3
Rádi s vámi uskutečníme telefonickou či online konzultaci. 
4
Spočítáme a zašleme vám cenovou kalkulaci na stroj dle vašich potřeb a představ. 

Neváhejte nás kontaktovat 

Klientský servis, konzultace 
Heřman Volf
volf@cestazasnem.cz
+420 739 220 922 


Servis, software 
Pavel Šprynar
sprynar@cestazasnem.cz
+420 777 689 667


Cesta za snem, z.s.

José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín
IČ: 22712950 • DIČ: CZ22712950

Běžný účet
Číslo účtu: 1110 48 1110 / 2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0011 1048 1110

Sledujte nás