ČEZ HANDY KVADRIATLON ZIMNÍ 2020

Výsledková listina

Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
93 12:21 Šimon Cipro a Loype Člověk a pes 00:13:04.6 2 0:00:15,0   0:13:34,6 1
47. 12:27 Martin Hes Člověk a pes 00:14:01.4 4 0:00:15,0   0:15:01,4 2
44. 12:24 Z. Palasová a Malvik Člověk a pes 00:15:51.9 5 0:00:15,0   0:17:06,9 3
42. 12:22 Tereza a Jotka Člověk a pes 00:14:46.6 11 0:00:15,0   0:17:31,6 4
50. 12:30 Buchty Člověk a pes 00:17:52.9 5 0:00:15,0   0:19:07,9 5
43. 12:23 Karolína Cipro a Aslan Člověk a pes 00:18:03.9 10 0:00:15,0   0:20:33,9 6
55. 12:45 Canicross Loučeň Člověk a pes 00:22:42.1 2 0:00:15,0   0:23:12,1 7
54. 12:44 David&Dany Člověk a pes 00:21:54.4 6 0:00:15,0   0:23:24,4 8
45. 12:25 Natálie Hypešová a Beyla Člověk a pes 00:21:52.9 7 0:00:15,0   0:23:37,9 9
88. 13:48 Fatylka Člověk a pes 00:22:25.7 5 0:00:15,0   0:23:40,7 10
46. 12:26 Zrzky v akci Člověk a pes 00:21:46.4 8 0:00:15,0   0:23:46,4 11
57. 12:47 Barča a Zoey Člověk a pes 00:24:33.6 2 0:00:15,0   0:25:03,6 12
53. 12:43 Veronika&Mickey Člověk a pes 00:26:25.6 4 0:00:15,0   0:27:25,6 13
51. 12:41 Adidas Canis Prague  Člověk a pes 00:26:12.9 7 0:00:15,0   0:27:57,9 14
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
70. 13:10 NO WORRIES H & N 00:24:06.6 4 0:00:15,0   0:25:06,6 1
33. 12:03 Best of SklaJináři H & N  00:35:02.6 5 0:00:15,0   0:36:17,6 2
2. 11:02 Metrostav - Alča a Filip H & N 00:41:22.1 4 0:00:15,0   0:42:22,1 3
26. 11:46 Milan Čert H & N 00:51:12.9 16 0:00:15,0   0:55:12,9 4
31. 12:01 Sport 4 Help H & N 00:56:41.6 8 0:00:15,0   0:58:41,6 5
32. 12:02 Kolečko a Pampeliška H & N 01:07:59.1 16 0:00:15,0   1:11:59,1 6
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
1. 11:01 CZS H & N OČR 0:27:00,3 6 0:00:15,0   0:28:30,3 1
66. 13:06 Zvědátoři H & N OČR 00:42:39.4 3 0:00:15,0   0:43:24,4 2
91 11:03 Preciosa Monca a Vasek H & N OČR 00:44:40.8 5 0:00:15,0   0:45:55,8 3
4. 11:04 Preciosa Pavel a Tomas H & N OČR 00:45:28.8 3 0:00:15,0   0:46:13,8 4
7. 11:07 ABC - LeZu H & N OČR 00:54:37.1 10 0:00:15,0   0:57:07,1 5
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
79. 13:29 Hovňousci Junior & Junior 00:18:42.4 17 0:00:15,0   0:22:57.4 1
80. 13:30 Sněženky Junior & Junior 00:20:31.7 14 0:00:15,0   0:24:01:7 2
78. 13:28 Růžovky Junior & Junior 00:20:56.9 20 0:00:15,0   0:25:56.9 3
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
87. 13:47 Ušáci Junior & Senior 00:13:49.7 3 0:00:15,0   0:14:34,7 1
83. 11:25 S tebou mě baví jet 2 Junior & Senior 00:17:14.6 4 0:00:15,0   0:18:14,6 2
82. 11:05 S tebou mě baví jet 1 Junior & Senior 00:17:14.6 12 0:00:15,0   0:20:14,6 3
81 13:41 Jedu s Tetou Junior & Senior 00:18:45.4 7 0:00:15,0   0:20:30,4 4
89. 13:49 Marhoulíci Junior & Senior 00:20:01.4 8 0:00:15,0   0:22:01,4 5
13. 11:23 SKLÁDAČkY H"" Junior & Senior 00:21:09.3 8 0:00:15,0   0:23:09,3 6
10. 11:10 Tlačil jsem tě do kopce! Junior & Senior 00:20:51.1 11 0:00:15,0   0:23:36,1 7
36. 12:06 Karbani Junior & Senior 00:22:27.8 12 0:00:15,0   0:25:27,8 8
71. 13:21 Štolfa tým 2 Junior & Senior 00:24:50.1 4 0:00:15,0   0:25:50,1 9
8. 11:08 Nezmaři ze Subterry - Dana a Šárka Junior & Senior 00:24:56.6 10 0:00:15,0   0:27:26,6 10
16. 11:26 Valent-team Junior & Senior 00:28:26.1 7 0:00:15,0   0:30:11,1 11
86. 13:46 Polabí jede Junior & Senior 00:29:43.2 10 0:00:15,0   0:32:13,2 12
12. 11:22 Subterra - Radim + Mirek Junior & Senior 00:29:09.6 14 0:00:15,0   0:32:39,6 13
92 11:09 Nezmaři ze Subterry - Mirek a Adam Junior & Senior 00:29:31.1 13 0:00:15,0   0:32:46,1 14
11. 11:11 flexira Junior & Senior 00:31:33.1 8 0:00:15,0   0:33:33,1 15
14. 11:24 Kvaky tým 1 Junior & Senior 00:31:50.1 10 0:00:15,0   0:34:20,1 16
24. 11:44 Subterra - Valinka + Mirek Junior & Senior 00:36:54.3 5 0:00:15,0   0:38:09,3 17
75. 13:25 Alex team Junior & Senior 00:59:16.4 8 0:00:15,0   1:01:16,4 18
95 13:03 Otec a syn Junior & Senior 01:15:14.2 6 0:00:15,0   1:16:44,2 15
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
74. 13:24 VILĎÁCI Muž & Muž 00:16:25.9 6 0:00:15,0   0:17:55,9 1
22. 11:42 Sportovci z Jablonce Muž & Muž 00:17:17.1 4 0:00:15,0   0:18:17,1 2
21. 11:41 ABC - Tomcat Gang Muž & Muž 00:29:40.1 16 0:00:15,0   0:33:40,1 3
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
19. 11:29 Pušovi Muž & žena 00:14:55.1 3 0:00:15,0   0:15:40,1 1
65. 13:05 Balej Vít, Michalková Lenka Muž & Žena 00:15:29.4 5 0:00:15,0   0:16:44,4 2
58. 12:48 Záchvat kašle Muž & Žena 00:19:04.1 5 0:00:15,0   0:20:19,1 3
27. 11:47 Subterra - Jana a Tomáš Muž & Žena 00:21:45.8 1 0:00:15,0   0:22:00,8 4
60. 12:50 Subterra - Mirek a Bára Muž & Žena 00:20:42.6 8 0:00:15,0   0:22:42,6 5
28. 11:48 Melichárci Muž & Žena 00:24:29.3 6 0:00:15,0   0:25:59,3 6
69. 13:09 CK Úvaly Muž & Žena 00:27:16.1 3 0:00:15,0   0:28:01,1 7
77. 13:27 Žrout + ???? Muž & žena 00:28:08.4 10 0:00:15,0   0:30:38,4 8
29. 11:49 Metrostav - KačaHon Muž & Žena 00:28:28.1 9 0:00:15,0   0:30:43,1 9
25. 11:45 Pakouši Muž & Žena 00:30:38.6 8 0:00:15,0   0:32:38,6 10
76. 13:26 Nadace ČEZ Muž & žena 00:30:15.2 11 0:00:15,0   0:33:00,2 11
62. 13:02 ABC - Kantoři Muž & žena 00:32:59.1 8 0:00:15,0   0:34:59,1 12
34. 12:04 Káťa a oškubanek Muž & žena 00:37:55.1 6 0:00:15,0   0:39:25,1 13
30. 11:50 Štolfa tým 1 Muž & Žena 00:47:34.6 10 0:00:15,0   0:50:04,6 14
20. 11:30 To dáme! Muž & žena 01:19:32.1 4 0:00:15,0   1:20:32,1 15
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
90. 13:50 Sůvičky Žena & Žena 00:15:36.4 10 0:00:15,0   0:18:06,4 1
17. 11:27 Koutňačky Žena & Žena 00:18:08.3 10 0:00:15,0   0:20:38,3 2
40. 12:10 (S)PECKA I. Litvínov Žena & Žena 00:34:09.4 3 0:00:15,0   0:34:54,4 3
39. 12:09 (S)PECKA II. Litvínov Žena & Žena 00:31:05.6 18 0:00:15,0   0:35:35,6 4
38. 12:08 Liberecká dvojka Žena & Žena 00:35:23.4 4 0:00:15,0   0:36:23,4 5
35. 12:05 Osmikrásky-Krásky Žena & Žena 00:35:33.4 11 0:00:15,0   0:38:18,4 6
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie čas střelba střelba čas penalizace výsledný čas pořadí v
kategorii
94 12:28 Beruška & spol Berušky 00:36:43.1 3 0:00:15,0   0:37:26.9 1
                   
Start
Číslo
Start Název týmu Kategorie   střelba střelba čas penalizace Čas pořadí v
kategorii
D15 14:01 Norika Nebusová  Dětský závod         00:02:52.4 1
D17 14:02 Tomáš Křesťan - 2008  Dětský závod         00:03:56.4 2
D16 14:03 Kryštof Křesťan - 2008  Dětský závod         00:04:19.7 3
D23 14:04 Jiří Marek-2007  Dětský závod         00:04:34.7 4
D20 14:05 Filip Gamba-2011  Dětský závod         00:04:49.2 5
D12 14:06 Onřej Puš - 2014  Dětský závod         00:05:05.7 6
D9 14:07 Eliška Sedláčková - 2007  Dětský závod         00:05:16.7 7
D7 14:08 Jindřich Duchoň - 2012  Dětský závod         00:05:26.7 8
D22 14:09 Vaclav Marek-2010  Dětský závod         00:05:31.4 9
D8 14:10 Matyáš Netušil - 2011  Dětský závod         00:05:48.4 10
D26 14:11 Jan Trsek - 2013  Dětský závod         00:05:48.4 11
D18 14:12 Ondřej Balej - 2013  Dětský závod         00:05:51.4 12
D14 14:13 Bety Řasová - 2010  Dětský závod         00:06:03.9 13
D1 14:14 Antonín Minář - 2012  Dětský závod         00:06:32.7 14
D10 14:15 Nela Sedláčková - 2010  Dětský závod         00:06:34.4 15
D6 14:16 Jan Duchoň - 2010  Dětský závod         00:06:59.4 16
D25 14:17 Vojen Jakub Očenášek 2014  Dětský závod         00:07:04.4 17
D21 14:18 Kryštof Gamba-2013  Dětský závod         00:07:08.9 18
D24 14:19 Marie Štolfová 2012  Dětský závod         00:07:48.2 19
D2 14:20 Helena Minářová - 2014  Dětský závod         00:08:40.4 20
D11 14:21 Antonín Kudival- 2012  Dětský závod         00:08:49.4 21
D4 14:22 Kristýna Jílková - 2013  Dětský závod         00:10:54.4 22
D5 14:23 Klára Jítlková - 2015  Dětský závod         00:15:21.4 23
D19 14:24 Kristýna Balejová - 2016  Dětský závod         00:17:01.0 24
D13 14:25 Veronika Pušová - 2017  Dětský závod         00:18:01.7 25
D3 14:26 Neda Minářová - 2017  Dětský závod         00:24:01.9 26