ČEZ Handy Kvadriatlon 2018

Výsledky

 VÝSLEDKY - LETNÍ KVADRIATLON

 

H&N MČR          
             
Pořadí  Tým kategorie Čas cíl Penalizace Čas celkem Body do poháru
1 CESTA ZA SNEM H & N  MČR 1:02:20   1:02:20 20
2 PRECIOSA 3 H & N  MČR 1:04:53 0:01:30 1:06:23 16
3 50+ H & N  MČR 1:13:07 0:00:55 1:14:02 13
4 PRECIOSA 2 H & N  MČR 1:15:38 0:00:30 1:16:08 11
             
             
             
H&N            
             
Pořadí  Tým kategorie Čas cíl Penalizace Čas celkem  Body do poháru
1 LUHABOYS H & N 0:50:07 0:01:00 0:51:07 20
2 Kdo to bude? H & N 0:57:45 0:00:30 0:58:15 16
3 D-Team H & N 1:02:35 0:00:15 1:02:50 13
4 #NERO heroes H & N 1:02:57 0:01:00 1:03:57 11
5 Pohodáři H & N 1:02:52 0:01:30 1:04:22 9
6 Zvědátoři LIVE Rota@Kořenář H & N 1:09:22 0:01:00 1:10:22 7
7 Krasavec a zvíře H & N 1:10:22 0:01:45 1:12:07 6
8 Rychlonožky H & N 1:13:05 0:00:45 1:13:50 5
9 Mezzeiovci H & N 1:36:02 0:00:45 1:36:47 5
             
             
             
MUŽ & MUŽ          
             
Pořadí  Tým kategorie Čas cíl Penalizace Čas celkem  Body do poháru
1 Iron Roman Muž & Muž 0:51:11 0:02:00 0:53:11 20
             
             
             
MUŽ & ŽENA          
             
Pořadí  Tým kategorie Čas cíl Penalizace Čas celkem Body do poháru
1 Fičáci Muž & Žena     0:00:00 20
2 MBtech C-team Muž & Žena 0:38:17 0:00:45 0:39:02 16
3 ČEZ France Muž & Žena 0:44:22 0:00:30 0:44:52 13
4 K & K Muž & Žena 0:50:12 0:00:45 0:50:57 11
5 Metrostav Petra a Filip Muž & Žena 0:59:09 0:01:00 1:00:09 9
6 OTTOBOCK TÝM Muž & Žena 1:03:29 0:00:30 1:03:59 7
7 Fatima Muž & Žena 00:46:34     6
8 Zoran Muž & Žena       5
             
             
             
TÝMOVÁ ŠTAFETA          
             
Pořadí  Tým kategorie Čas cíl Penalizace Čas celkem  Body do poháru
  PARALYMPIC ALL STARS I. Týmová štafeta 0:49:03 0:00:30 0:49:33 20
2 MADAZUJA PUKAJUKO Týmová štafeta 0:54:18 0:01:00 0:55:18 16
3 Nefňuky Týmová štafeta 0:56:42 0:00:45 0:57:27 13
4 PARALYMPIC ALL STARS II. Týmová štafeta 0:59:05 0:00:45 0:59:50 11
5 KRÁLÍCI Týmová štafeta 1:02:52 0:00:45 1:03:37 9
6 Osmikrásky JMZ Týmová štafeta 1:13:58 0:01:00 1:14:58 7
             
             
             
 ŽENA & ŽENA            
Pořadí Tým kategorie Čas cíl Penalizace Čas celkem Body do poháru
1 Osmikrásky Žena & Žena 1:02:04     20

 

 

VÝSLEDKY - ZIMNÍ KVADRIATLON

 

H & N  MČR Tým Kategorie Čas cíl

Penalizace

Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
1 CZS H & N  MČR 0:30:04 0:02:45 00:03:39.2 0:32:49 20
2 Metrostav R H & N  MČR 0:32:28 0:01:15 00:04:00.5 0:33:43 16
3 PRECIOSA 02 H & N  MČR 0:35:06 0:00:45 00:04:01.7 0:35:51 13
4 SKLáDAČKY CHROUSTI H & N  MČR 0:34:43 0:02:30 00:03:37.7 0:37:13 11
5 Flexira H & N  MČR 0:40:01 0:00:15 00:05:03.5 0:40:16 9
6 PRECIOSA 03 H & N  MČR 0:42:36 0:02:00 00:05:25.2 0:44:36 7
7 50+ H & N  MČR 0:44:28 0:00:30 00:04:29.0 0:44:58 6
8 Orienteering Adventure H & N  MČR 0:45:09 0:00:45 00:04:56.2 0:45:54 5
9 SKV Praha H & N  MČR 0:50:59 0:00:15 00:05:21.5 0:51:14 5
10 Jedna noha sportuje H & N  MČR 1:13:16 0:01:15 00:07:28.7 1:14:31 5
               
H & N Tým Kategorie Čas cíl

Penalizace

Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
11 Metrostav Alča a Jedlis  H & N 0:39:01 0:01:30 00:03:56.0 0:40:31 5
12 Pohodáři H & N 0:40:11 0:01:00 00:04:11.0 0:41:11 5
13 Kdo to bude? H & N 0:46:02 0:01:30 00:03:59.5 0:47:32 5
14 Zázvorová čokoláda H & N 0:58:11 0:00:30 00:06:25.7 0:58:41 5
15 Tlačiči H & N 1:02:33 0:03:45 00:06:47.9 1:06:18 5
16 Dravci H & N 1:08:40 0:00:15 00:06:45.2 1:08:55 5
17 JaJ H & N 1:09:50 0:02:45 00:05:45.5 1:12:35 5
               
Jun.& Senior Tým Kategorie Čas cíl Penalizace  Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
1 Zvonějov Jun.& Senior 0:18:29 0:01:15 00:01:50.0 0:19:44 20
2 RU (M) cola Jun.& Senior 0:20:54 0:02:15 00:01:59.5 0:23:09 16
3 Bob a bobek Jun.& Senior 0:23:15 0:02:30 00:02:17.9 0:25:45 13
4 Game Over Jun.& Senior 0:24:09 0:01:45 00:02:32.2 0:25:54 11
5 Subterra - Sněhulačky Jun.& Senior 0:29:28 0:02:15 00:03:14.5 0:31:43 9
6 Subterra - Sněhuláci Jun.& Senior 0:43:26 0:02:15 00:04:36.5 0:45:41 7
7 Subterra - Zobáčcici M+V Jun.& Senior 0:59:51 0:01:45 00:05:34.2 1:01:36 6
8 Subterra - Zobáčci D+A Jun.& Senior 0:58:59 0:03:45 00:05:28.2 1:02:44 5
               
Muž & muž Tým Kategorie Čas cíl Penalizace Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
1 PRECIOSA 05 Muž & muž 0:21:54 0:01:00 00:02:10.9 0:22:54 20
2 Nadace Preciosa Muž & muž 0:21:06 0:02:00 00:02:11.4 0:23:06 16
3 Animátoři Muž & muž 0:31:29 0:02:15 00:03:07.9 0:33:44 13
               
Muž & žena Tým Kategorie Čas cíl Penalizace Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
1 Kokosy ve stopě Muž & žena 0:18:20 0:01:30 00:02:02.5 0:19:50 20
2 PRECIOSA 04 Muž & žena 0:19:25 0:00:45 00:02:23.0 0:20:10 16
3 Záchvat kašle Muž & žena 0:20:37 0:00:30 00:02:08.0 0:21:07 13
4 Jedem s medem Muž & žena 0:22:14 0:00:30 00:02:08.0 0:22:44 11
5 Roztržitej a držkatá Muž & žena 0:22:09 0:01:15 00:02:11.2 0:23:24 9
6 HOROUŠI Muž & žena 0:21:54 0:01:45 00:02:17.5 0:23:39 7
7 Kupiláci Muž & žena 0:23:19 0:00:30 00:02:29.3 0:23:49 6
8 Máchalovi Muž & žena 0:21:47 0:02:30 00:02:36.4 0:24:17 5
9 Metrostav Štěpánovi Muž & žena 0:24:53 0:00:15 00:02:41.5 0:25:08 5
10 Sweet&chilli Muž & žena 0:23:09 0:02:30 00:02:21.5 0:25:39 5
11 LIKE BIKE  Muž & žena 0:24:47 0:03:00 00:02:47.0 0:27:47 5
12 Kvaky Muž & žena 0:31:26 0:00:30 00:03:30.0 0:31:56 5
13 Puva Muž & žena 0:32:37 0:00:45 00:03:24.2 0:33:22 5
14 MBtech frčí Muž & žena 0:34:17 0:00:15 00:03:33.7 0:34:32 5
15 Pucipajtáš a Holofojtoš Muž & žena 0:34:17 0:01:00 00:03:48.5 0:35:17 5
16 Muflosrnci Muž & žena 0:34:22 0:01:00 00:01:45.2 0:35:22 5
17 Kuželky Muž & žena 0:34:22 0:01:15 00:04:01.7 0:35:37 5
18 Gerlach Muž & žena 0:35:59 0:01:15 00:04:03.7 0:37:14 5
19 MBtech mastí Muž & žena 0:37:33 0:01:15 00:04:10.7 0:38:48 5
20 MBtech jede  Muž & žena 0:37:52 0:01:00 00:03:19.4 0:38:52 5
21 Marťani z Paraplete Muž & žena 0:46:09 0:00:15 00:04:29.2 0:46:24 5
22 Endryšáci Muž & žena 0:47:13 0:02:15 00:03:52.0 0:49:28 5
               
Sen.& Sen. Tým Kategorie Čas cíl Penalizace  Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
1 2 dinosauři Sen.& Sen. 0:58:05 0:01:15 00:05:20.5 0:59:20 20
2 Křečci Sen.& Sen. 1:15:00 0:00:30   1:15:30 16
               
žena & žena Tým Kategorie Čas cíl Penalizace Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
1 NADACE PRECIOSA MUFOVI žena & žena 0:21:18 0:02:45 00:02:20.4 0:24:03 20
2 Subterra Dámská jízda žena & žena 0:21:42 0:03:00 00:02:17.2 0:24:42 16
3 Círošky žena & žena 0:25:04 0:01:30 00:02:47.5 0:26:34 13
4 Marťanky žena & žena 0:26:09 0:00:30 00:02:45.5 0:26:39 11
5 Bronec Beaties žena & žena 0:28:03 0:00:15 00:02:41.5 0:28:18 9
6 Sisters in move žena & žena 0:39:55 0:01:15 00:04:00.9 0:41:10 7
               
člověk & pes Tým Kategorie Čas cíl Penalizace  Čas sprint Čas celkový Body do poháru
Pořadí              
1 Káťa a Škubánek člověk & pes 0:21:21 0:00:30 00:02:42.5 0:21:51 20
2 Falko Běhejsepsem člověk & pes 0:19:43 0:02:15 00:02:03.2 0:21:58 16
3 Pro bobiška člověk & pes 0:25:41 0:00:30 00:02:56.0 0:26:11 13
4 Husky JackMagor Team člověk & pes 0:29:19 0:00:15 00:03:25.0 0:29:34 11
5 Husky JackMagor Team 2 člověk & pes 0:28:06 0:01:30 00:03:33.5 0:29:36 9
6 Čerti člověk & pes 0:32:40 0:01:15 00:03:34.0 0:33:55 7
7 Fatimovi člověk & pes 0:33:53 0:01:15 00:04:08.7 0:35:08 6
               
Dětský závod Tým Kategorie       Čas Body do poháru
Pořadí              
1 Kocmi dětský závod       0:02:05 20
2 Domča dětský závod       0:02:30 16
3 Peťa (Mauglí) dětský závod       0:02:53 13
4 Kaskadéři dětský závod       0:03:22 11
5 Šárka Rypáčková dětský závod       0:04:35 9
6 Jeska B dětský závod       0:04:45 7
7 Tomík dětský závod       0:04:58 6
8 Suchorýžožrout dětský závod       0:05:20 5
9 Puva 2 dětský závod       0:05:33 5
10 Ela dětský závod       0:05:36 5
11 Game Over dětský závod       0:05:39 5
12 Lichosudožrout dětský závod       0:05:46 5
13 Jeska A dětský závod       0:05:48 5
14 Puva dětský závod       0:05:55 5
15 Radim Rypáček dětský závod       0:06:11 5
16 Štolba Filip dětský závod       0:06:15 5
17 Štolba Marek dětský závod       0:06:41 5
18 Mikulka Kačka dětský závod       0:07:13 5
19 Adéla Paděrová dětský závod       0:07:58 5
20 Kimčí dětský závod       0:08:08 5
21 Netrefa dětský závod       0:08:11 5
22 Koňáci dětský závod       0:08:11 5
23 Mikulka Šárka dětský závod       0:08:50 5
24 Subterra - Zobáčci D+A dětský závod       0:09:46 5
25 Subterra - Zobáčcici M+V dětský závod       0:10:41 5
26 Lola dětský závod       0:13:09 5
27 Jan Trsek dětský závod       0:17:09 5