ČEZ Handy Kvadriatlon 2019 - letní

Výsledky

 
Handicapovaný a Nehandicapovaný      
číslo Název týmu čas střelba výsledný čas pořadí      
15 Kdo to bude? 0:51:09 0 0:51:09 1      
41 OTTOBOCK TÝM 0:56:27 1 0:56:42 2      
42 Pohodáři 1:03:28 0 1:03:28 3      
72 Czechoslovakia 1:05:58 3 1:06:43 4      
45 SKV - Tereziny lázně Dubí 1:10:21 0 1:10:21 5      
74 DJ BOBO 1:16:11 4 1:17:11 6      
73 Asistence Navzájem 1:17:10 3 1:17:55 7      
43 Rychlonožky 1:17:17 3 1:18:02 8      
71 Alex team 1:31:41 2 1:32:11 9      
17 No Stress 2:00:00 3 2:00:45 10      
13 I´MSTRONG 1:22:53 7 2:35:04 11      
                 
                 
Muž & Muž      
číslo Název týmu čas střelba výsledný čas pořadí      
24 bojovníci 0:56:04 0 0:56:04 1      
75 Zvědátoři 1:11:42 0 1:11:42 2      
                 
                 
Muž & Žena      
číslo Název týmu čas střelba výsledný čas pořadí      
54 Šífaři 0:48:16 5 0:49:31 1      
25 Famózní 0:51:06 4 0:52:06 2      
56 Tenza 0:52:21 0 0:52:21 3      
33 EPP - Jirka a Soňa pomáhají pohybem 0:52:42 2 0:53:12 4      
36 Luboš + Ola 0:53:16 5 0:54:31 5      
53 SpoLu 0:55:10 1 0:55:25 6      
35 Krátíci 0:55:13 1 0:55:28 7      
66 TICHU 0:55:01 2 0:55:31 8      
34 Koblihy 0:56:34 3 0:57:19 9      
57 Jana a Filip - Skupina Metrostav 0:57:21 4 0:58:21 10      
52 SLEDI 0:57:32 6 0:59:02 11      
37 Má & Tá 1:01:30 0 1:01:30 12      
32 Dlouhá a pomalej 1:02:21 1 1:02:36 13      
23 Bob a bobek 1:04:36 3 1:05:21 14      
51 Outsiders 1:11:50 0 1:11:50 15      
77 Vlaja 1:16:32 0 1:16:32 16      
                 
                 
Štafeta      
číslo Název týmu čas střelba výsledný čas pořadí      
61 Lumíci 0:42:14 3 0:42:59 1      
65 Auto-Poly 0:47:34 1 0:47:49 2      
62 MADAZUJA PUKAJUKO 0:48:23 3 0:49:08 3      
64 ABC TomcatGang 0:52:23 3 0:53:08 4      
63 Metrostav čtyřka 1:00:08 4 1:01:08 5      
67 Bylo nás pět 1:10:17 3 1:11:02 6      
                 
                 
Žena & Žena      
číslo Název týmu čas střelba výsledný čas pořadí      
76 Wonder Blondies 0:49:52 2 0:50:22 1      
21 (S)PECKA I. Litvínov 0:54:06 1 0:54:21 2      
22 (S)PECKA II. Litvínov 0:54:06 4 0:55:06 3      
27 OSMIKRÁSKY REBELKY 0:55:15 2 0:55:45 4      
31 Česká Otužilecká Unie 2:00:00 4 2:01:00 5      
                 
                 
                 
Handicapovaný a Nehandicapovaný - Mistrovství ČR
číslo Název týmu čas střelba letní čas pořadí zimní čas celkem pořadí MČR
44 Rychlosněžka a Yetti v létě 0:53:30 3 0:54:15 1 0:30:14 1:24:29 1
11 Cesta za snem 0:55:32 2 0:56:02 2 0:31:04 1:27:06 2
46 SKV Praha - TJ Sparta Doly Kladno 0:56:45 0 0:56:45 3 0:39:39 1:36:24 3
47 SKV skvělé 1:07:40 0 1:07:40 4 0:43:45 1:51:25 4
16 Michal a Tomáš - Subterra 1:30:05 0 1:30:05 6 0:35:36 2:05:41 5
12 ABC LeZu 1:15:01 5 1:16:16 5 1:01:41 2:17:57 6